Дружина Зеленського про реакцію дітей на вибори: "Дочка плакала, син не знає"

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський та його дружина Олена не сказали синові Кирилу, що його батько може стати президентом країни, а старша дочка Олександра спочатку переживала

Про це в інтерв'ю виданню "Апостроф" розповіла дружина шоумена та кандидата в президенти Олена Зеленська, інформує Depo.ua.

"Дочка сильно переживала спочатку. Їй 14 років, вона навчається в школі. Вона плакала і казала: як я буду ходити до школи, що мені будуть говорити? Але слава Богу, що в школі ситуація якраз склалася нормальна, кілька млявих жартів було на цю тему, але на цьому все закінчилося", - сказала вона.

Синові Зеленських 6 років, він тільки збирається піти в школу, і йому ще нічого не розповіли.

"Звичайно, якісь чутки до нього доходять, але ми не звертаємо особливої уваги на це. По-перше, це може налякати, тато і так завжди дуже зайнятий, і буває вдома тільки коли діти лягають спати і вранці, коли ми снідаємо. Тому розповісти їм, що ваш тато можливо стане президентом, це означає сказати дітям, що ви його взагалі не будете бачити. У нас є дедлайн - 21 квітня. А далі будемо думати, що робити", - резюмувала Олена Зеленська.

Раніше повідомлялося, що дружина Зеленського хоче взяти урок у Марини Порошенко, як бути першою леді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна