Друг батька Жанни Фріске: Платон - мій син, а не Шепелєва

32-річний адвокат Радік Гущин заявив, що є батьком єдиного сина померлої співачки Жанни Фріске
Depo.Життя
18 грудня 2015 08:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на СУПЕР.

За словами Гущина, роман між ним і Жанною тривав всього два місяці - з червня по серпень 2012 року. У серпні ж співачка нібито заявила йому про свою вагітність, а через дев'ять місяців в американському пологовому будинку народила сина.

При видачі свідоцтва про народження дитини за законом США батьком був записаний Дмитро Шепелєв. Як стверджує Радік, своєї згоди Фріске на те не давала, а чиновники при складанні свідоцтва покладалися лише на усне підтвердження Шепелєва.

Свою заяву про оскарження батьківства Радік Гущин направив до Хамовнічеського суду Москви. Адвокат Гущина Геннадій Ращевскій розповів про знайомство Жанни Фріске і свого підзахисного.

"Радік зараз одружений, і в нього є син. Тому все минуле особисте життя не хоче виносити на загальне обговорення. З травня по вересень 2012 у Радіка і Жанни Фріске були стосунки, і як зараз новина про це позначиться на психіці його нинішньої дружини - невідомо. Якщо Радік буде визнаний батьком, він вважає, що повинен нести відповідальність за Платона. З Володимиром Борисовичем Фріске Радік познайомився ще до подачі заяви і чесно розповів, що було між ним і Жанною. Про свою вагітність Жанна повідомила Радіку сама", - прокоментував адвокат Гущина Геннадій Ращевскій.

Нагадаємо, Шепелєв і рідні Фріске поділили її спадок, - ЗМІ

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя