Для диверсії на складі боєприпасів на Харківщині могли використовувати безпілотники

У Міністерстві оборони не виключають, що при спробі підпалити склади зберігання боєприпасів, що розташовані неподалік від м. Балаклія Харківської області, могли використовуватися безпілотники
Depo.Життя
26 грудня 2015 19:35
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам заявив начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Дмитро Горбунов, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Противник діяв відразу в декількох напрямках і цілеспрямовано перекинув на територію кілька пакетів із запальною сумішшю. Свідки, серед яких військовослужбовці, які охороняли периметр військового об'єкта, говорять про те, що це було зроблено за допомогою безпілотних літальних апаратів. Зараз ця версія не відкидається і перевіряється поряд з іншими", - сказав він.

За його словами, було складно гасити пакети. "За словами військовослужбовців пожежної роти, запальну суміш було важко погасити звичайними вогнегасниками, таким чином, можна допустити, що диверсанти використовували якусь незвичайну суміш, можливо, напалм або фосфор. Зараз експерти над цим працюють", - додав він.

Горбунов також підкреслив, що загрози для місцевих жителів (найближчі житлові будинки знаходяться в 8 км) не було, оскільки пакети впали і загорілися на відстані кількох кілометрів від складів зі стрілецькою зброєю. Крім того, погодні умови не сприяли поширенню вогню.

Нагадаємо, близько 03:00 на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області, була здійснена спроба диверсії.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя