Дієтолог назвав п'ять продуктів, які змушують нас старіти

Від якої їжі слід відмовитися, щоб не виглядати старше своїх років
Depo.Життя
3 жовтня 2016 23:29
ФОТО: depo.ua

"Старіння неминуче. Воно просто займає багато часу. Але ви не повинні спішити постаріти раніше, ніж це потрібно. Проблема полягає в тому, що кожен день ви їсте величезну кількість продуктів, які можуть прискорити процес старіння. Деякі просто змусять вас виглядати старше. Інші насправді зістарять ваше тіло", - пише експерт зі здорового харчування Боб Гей у колонці для The list, передає Depo.ua.

Він перелічує, від якої їжі слід відмовитися, щоб уникнути цих ефектів:

1. Вуглеводи з високим глікемічним індексом

Звучить дуже науково, але пояснення просте: це продукти, які різко підвищують рівень цукру, тим самим сприяючи швидкому старінню. Справа в тому, що процес розщеплення цукру вашим організмом фактично руйнує колаген, білок, який зберігає вашу шкіру гладкою та пружною. Високий індекс у вуглесолодких продуктів. Тож покладіть кекс!

2. Занадто багато алкоголю

По суті, достатньо подивитися на алкоголіка зі стажем, і ви побачите, що алкоголь зробив своє. У невеликих кількостях алкоголь дійсно може принести користь вашому тілу. Але невеликий перебір – і ви почнете старіти швидше. Надмірне споживання алкоголю може призвести до передчасних зморшок, втрати колагену і еластичності шкіри, почервоніння, зневоднення і набряклості.

3. Агава

Агава часто використовується як "природна" альтернатива цукру у фруктових коктейлях або для підсолоджування вівсянки. На жаль, агава містить величезну кількість фруктози. Інакше кажучи, вона сповнена цукру, і пошкоджує колаген у шкірі, який зберігає вашу молодість. Не кажучи вже про те, що фруктоза в печінці перетворюється в жир. Подвійні неприємності.

4. Практично що завгодно в придорожньому кафе

Сюрприз! Фастфуд шкідливий. Тепер, коли шок трохи пройшов, дозвольте назвати причину: транс-жири. Транс-жири нечасто є в натуральній їжі, але фастфуд починяється через те, що більшість пунктів меню обсмажують в рослинному маслі. Транс-жири закупорюють кровоносні судини й артерії, що змушує вашу шкіру виглядати старше.

5. Перероблене м'ясо

Бекон, сосиски, пепероні – майже все, що можна описати як "солоне м'ясо" - обробляється. Ці види м'яса створюють дві проблеми, коли йдеться про передчасне старіння. По-перше, вони містять сульфіти та інші консерванти, які викликають запалення шкіри. По-друге, вони містять величезну кількість солі. Обидва ці фактори роблять внесок у червоність, одутлість і нездоровий вигляд шкіри, особливо на обличчі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя