Букмекерів назвали причиною ожиріння у Великій Британії

Пункти прийому ставок букмекерських контор стають джерелом епідемії ожиріння в Великій Британії, вважає директор британської організації охорони здоров’я
Depo.Життя
4 травня 2016 12:45
ФОТО: depo.ua

За даними дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я, проведеного в 2014-му році, 28% повнолітніх британців страждають ожирінням, 62% мають надлишкову вагу і схильні до ожиріння, передає depo.ua з посиланням на "Рейтинг Букмекерів".

Директор організації охорони здоров’я в Кройдоні (на півдні Лондона) Рейчел Флауерс стверджує, що основна причина цієї епідемії полягає в тому, що в країні діють понад дев’ять тисяч пунктів прийому ставок.

"Ставки викачують гроші з кишень людей. У них залишається менше грошей і часу, щоб приготувати хорошу їжу", – заявила Флауерс виданню Blackpool Gazette.

Журналіст видання CalvinAyre в своїй замітці вступив з нею в полеміку. Він зазначив, що, якщо слідувати логіці Флауерс, покупка квитків на стадіон також вимагає грошових витрат, а вболівальникам нічого не залишається, крім як купити ще одне відро зі смаженою куркою, подвійний чізбургер з беконом і батончик Mars замість того, щоб їсти салат.

За матеріалами "Рейтинг Букмекерів".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя