Бред Пітт відзначив день народження разом зі своїми дітьми

Найголовніший подарунок Бреду Пітту, який вчора відзначав своє 55-річчя, піднесли, звичайно, його діти - цей день вони провели разом з ним

За повідомленнями інсайдерів, 15-річний Пакс, 13-річна Захара, 12-річна Шайло і 10-річні Вів'єн і Нокс приїхали в будинок Пітта в Лос-Анджелесі в понеділок і залишилися у нього ночувати, передає Depo.ua з посиланням на "Сплетник".

Проігнорував день народження актора тільки 17-річний Меддокс, який не надто бажає йти на контакт зі своїм батьком.

"Діти залишилися у Бреда на ніч, і це було дуже важливо для нього, так як це було вперше після того, як вони з Анджеліною підписали угоду про опіку", - розповіло джерело.

У вівторок вдень деяких з них відвезли назад до матері, але інші залишилися з батьком до самого вечора.

Всі візити дітей в будинок Пітта, треба сказати, строго контролюються - так того вимагає угода про опіку. Діти зіркової пари повинні лягати спати в певний час, а також не зловживати телевізором і різними гаджетами.

"Їх візити будуть контролюватися до тих пір, поки терапевти не вирішать, що в цьому більше немає потреби", - сказало джерело.

Сама ж Джолі колишнього чоловіка з святом не привітала - цей день вона провела в компанії свого інструктора, який вчив її керувати літаком.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі сказала своєму синові Паксу, що Бред Пітт був проти його усиновлення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна