Анджеліна Джолі сказала своєму синові Паксу, що Бред Пітт був проти його усиновлення

Як з'ясувалося, голлівудська пара Бред Пітт і Анджеліна Джолі розлучилася зовсім не мирним шляхом і продовжує з'ясовувати стосунки

Як повідомило джерело, в ході шлюборозлучного процесу актриса розповіла своєму 15-річному синові Паксу, що Пітт не хотів його всиновлювати (він був усиновлений подружжям в 2007 році у В'єтнамі), передає Depo.ua з посиланням на People.

Більш того, за словами Джолі, її чоловік розлютився, коли дізнався, що вона все ж зайнялася процесом усиновлення хлопчика.

"Це сильно пошкодило відносини Пакса і Бреда", - поділилося джерело.

Як стверджує анонім, Бред був дуже стурбований тим, що дружина хотіла усиновити трирічного хлопчика, який не говорить англійською, в "дуже непростий період для пари", до того ж всього через рік після того, як у них народилася дочка Шайло.

Треба сказати, що Пакс не єдина дитина пари, у якої напружені відносини з батьком. 17-річний Меддокс, як кажуть джерела, теж не надто шанує актора.

"Він завжди був дуже впертим і завжди захищав свою матір", - діляться інсайдери.

Найбільш охоче же всіх на контакт з батьком йде 12-річна Шайло - вона не збирається від нього відвертатися і завжди готова до спілкування.

Нагадаємо, нещодавно після двох років судових засідань Джолі та Пітт розлучилися.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна