Бразильський стріт-артист створив два мурали в Україні

Бразильський стріт-артист Родріго Бранко створив два мурали в Україні – у Чернігові та Києві
Depo.Життя
4 липня 2016 15:17
ФОТО: depo.ua

Бразильський художник Родріго Бранко закінчив свій мурал у Києві за адресою Срібнокільська, 1.  Роботу створено у рамках фестивалю Mural Social Club. За тиждень до цього талановитий художник прикрасив будівлю житлового будинку у Чернігові своїм першим муралом (Коцюбинського, 54), яким і розпочав програму арт-івенту у цьому місті. Обидві фрески зображають обличчя людей. “Мені подобається малювати портрети та надавати їм яскравих барв. Я називаю це вільним малюванням” , – відзначає Бранко.

Бразильський стріт-артист створив два мурали в Україні  - фото 1

Робота Бранко у Чернігові

Бразильський стріт-артист створив два мурали в Україні  - фото 2

Мурал у Києві

У своїх фресках Родріго звертається до конкретної теми: люди. Він не дає своїм героям ніякого визначення, зате надає їм яскравих кольорів та незвичайних образів.

Бранко народився 1986 року у південній околиці Сан-Паулу. Під впливом родини захоплювався мистецтвом з дитинства. Згодом відкрив для себе світ графіті та, як і батько, захопився фотографією. Це визначило багато аспектів його сучасної творчості.

Роботи Бранко брали участь у багатьох експозиціях по всьому світові: Бразилія, Німеччина, США, Англії. А також фестивалях: ArtRua у Ріо-де-Жанейро, II Muralist Bienal у Калі (Колумбія) та інші. Родріго Бранко живе та працює у Сан-Паулу, Бразилія.

Нагадаємо, фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club 2016 з 12 травня по 30 липня проходить в Україні. В рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створюють 30 муралів та кілька інсталяцій у Києві, Одесі, Чернігові.

Організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation та його засновник Дмитро Палієнко, куратори проекту – Олег Соснов та Юлія Островська.

Серед зірок світового стріт-арту, які приймають участь у проекті: Li-Hill, Rodrigo Branco, Evoca1, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Marat Morik, Telmo & Miel та багато інших. Серед українських стріт-артистів – Aec Interesni Kazki, Роман Мінін, Сергій Радкевич, Саша Корбан.

Проект реалізується за сприяння районних і міських адміністрацій, а також  волонтерських організацій Києва, Чернігова, Одеси.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя