Бандерівський гороскоп на січень

Як житиметься в січні бандерівцям і бандерівкам

Журналісти Depo.ua склали бандерівський гороскоп на січень року. Жартівливий, але в кожному жарті є частка істини...

Овни-бандерівці – відомі своєю хазяйновитістю, тому символом місяця для них стане їжа. Доїсти все, що залишилося після різдвяно-новорічних свят, впихнути в себе те олів'є, крабові палички, курку, з десяток різних пляцків. Холодець зачекає, він довго не псується.

Через те, що на харчі в січні доведеться витрачати менше, а гуляти, через постійне перетравлювання масної їжі не захочеться, з фінансами у вас буде все добре. І з особистим життям теж - не можна сваритися, коли попереду ще стільки спільних сніданків)))

Тельцям-бандерівцям прийде в голову, що січень - найкращий час для того, щоб відмовитися від усього застарілого (звісно, якщо ви не запропонуєте вигнати діда Панаса, збудувати в криївці надземний поверх, паски називати кулічами, а УПЦ МП - українською церквою).

Щодо особистого життя, зірки обіцяють в січні подорож удвох з коханою людиною. Якщо ж, перерахувавши фінанси, ви усвідомите, що подорож можете собі дозволити хіба що до чіпка з продуктами - то теж непогано. Головне, що є кому на вас чекати вдома.

Близнюкам-бандерівцям зірки в січні обіцяють повний штиль.

Різких змін в роботі не передбачається, гроші будуть з'являтися і щезати як москалі під кулеметом бандерівця, вікопомних подій буде як крабів в крабових паличках.

Зрештою, цілком нормальний такий місяць. Головні події в житті ще попереду, тож відпочивайте, нагулюйте апетит.

Ракам-бандерівцям в січні захочеться втекти від всіх цих бовдурів під віддалену затишну каменюку, опустити клешні і відсидітися там до весни.

Ну, принаймні зачинитися вдома на вихідні і крутити звідти дулі похмурому всесвіту ви точно зможете.

Після короткого відпочинку зірки обіцяють успіхи в роботі, але знову ж таки, радять попрацювати на самоті. Тоді ви зможете познайомитися з цікавими людьми, від яких залежатиме покращення вашого життя у майбутньому.

Левам-бандерівцям зірки радять в січні сміливо звертатися до старшини з проханням підвищити ваше грошове забезпечення, бо увесь попередній рік ви були настільки цинічними бандерами, що тепер вам відмовляти ні в чому не міжна.

В роботі, особливо індивідуальній, намічаються чудові перспективи, так само як і в бізнесових справах (не може ж сучасний бандерівець тільки однією війною жити). В коханні все також буде добре, тим паче що покращення фінансового стану якісне вплине на ваші буденні справи.

Дівам-бандерівцям в січні рекомендується поменше думати про минуле і майбутнє й зоседередитися на сьогоденні. Історія України сповнена горесних подій і поневірянь, але це не значить, що наші славетні пращури відмовляли собі в насолодах. Так і ви спробуйте насолоджуватися тим, що маєте.

Далекоглядних планів зірки радять Дівам-бандерівцям поки що не будувати - все одно щось скасується, а ви тільки переживатимете.

Терезам-бандерівцям зірки радять в січні организувати свою роботу так, щоб працювати менше, але якісніше. От навіщо вам, скажіть, четверо полонених рядових абізян, якщо можна трохи потерпіти і схопити їхнього абізьянського офіцера? Тим паче, що саме такого вам керівництво замовляло.

Терези-бандерівці, які мають кохану людину, задумаються про дітей. Ті, хто не має дітей - про те, чи їх не завести, а хто має - про те, нащо вони це зробили.

Жартуємо, звісно. Ті, хто має, замислюватимуться, чи не народити ще дитинку.

Скорпіони-бандерівці в січні на своєму досвіді усвідомлять, що треба працювати головою, а не 24 години на добу, бо треба буде робить не швидко, а з дуже високою якістю.

З грошима все буде добре, матимете можливість оновити арсенал до весни. А ще в самотніх Скорпіонів-бандерівців буде шанс влаштувати особисте життя, а у вже не дуже самотніх – взяти шлюб. Тож, дівчата, шиємо посаг. Шиємо-шиємо, а не селфімося із нерозрізаною тканиною.

В Стрільців-бандерівців зазвичай для всіх похмурий січень пройде сонячно і радісно, якщо їм вдасться знизити рівень критичного сприйняття реальності. Може ваша криївка і не така простора, комірець не такий білий, а друга половина не така чутлива, як хотілося б, але зате ви живете в найкращій країні в світі, розмовляєте рідною мовою і ніхто вам не вказує, як жити. Цінуйте те, що маєте, і матимете ще більше щастя.

Те ж саме стосується і відносин із побратимами. Будьте на позитиві і люди до вас потягнуться. А якщо потягнуться з вилами, то як їм натовкти - не нам вас вчити))

Козероги-бандерівці в січні можуть піддатися спокусі пуститися берега, і зірки просили вам передати, що в такому разі ви дотанцюєтеся до фінансової кризи. Краще витратити шалену енергію шопоголіка на роботу - це вам, до речі, і фінансовий стан покращить.

В коханні на Козерогів-бандерівців буде період легкий, ніжний, світлий, солодкий – наче морозиво на струдлі.

Водолії-бандерівці в січні відмочать щось таке, що матюки і скавчання ще місяць лунатимуть в ворожих бліндажах, ніби їм замість настоянки глоду глодову піну для ванни привезли.

Що до кохання, зірки радять Водоліям-бандерівцям в січні освідчитися коханій людині – шлюб буде довгим і щирим. Якщо ж ви вже і плануєте завести дитинку, почніть укріплення організму майбутньої породіллі.

Рибам-бандерівцям зірки радять в січні бути водночас щедрими і заощадливими. Як це поєднати – хрін його знає, але таке воно, життя.

Є вірогідність, що романтичні стосунки зав'яжуться у вас прямо на роботі. Із перспективою розвитку, тому вже окільцеваним бандерівцям зірки радять у відповідь на стрільбу очима прикидатися головою ДФС під клітчастою ковдрою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна