Арештований замголови Держпраці виявився родичем головного тюремника країни

Тесть замголови Держпраці Михайла Бардонова є братом голови Державної пенітенціарної служби Володимира Палагнюка
Depo.Життя
7 вересня 2016 21:37
ФОТО: depo.ua

Михайло Бардонов працював під керівництвом свого далекого родича до звільнення в січні 2016-го

Несподівані родинні зв'язки виявилися у біографії колишнього заступника голови Держпраці Михайла Бардонова, повідомляє Depo.ua із посиланням на "Наші гроші". Тесть Бардонова, Анатолій Палагнюк, з яким вони разом заснували Садово-городнє товариство "Сонячний-І", є рідним братом чинного керівника Державної пенітенціарної служби Володимира Палагнюка.

У 1990-х роках Володимир Палагнюк відомий як заступник начальника Дніпровського районного управління Головного управління МВС України в Києві, майор міліції. У його офіційній біографії зазначається, що у 2005-2014 рр. він працював у комерційних структурах.

Михайло Бардонов працював заступником начальника управління Державної пенітенціарної служби у м.Києві та Київській області з жовтня 2014-го по січень 2016-го.

Нагадаємо, що в липні Печерський районний суд Києва обрав першому заступнику голови Державної служби України з питань праці Михайлу Бардонову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 1 мільйон 378 тисяч гривень.

У серпні суд арештував майно Михайла Бардонова. Знайдені у помешканні підозрюваного $150 тис арештовані не були, оскільки тесть Бардонова заявив, що це його гроші, передані сім’ї підозрюваного для придбання спільного будинку за містом.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя