UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Американці створили пристрій, який визначає ранні симптоми коронавірусу

Дослідники з Північно-Західного університету США створили унікальний пристрій розміром з поштову марку, який прикріплюється біля горла, здатний виявити симптоми COVID-19 на ранній стадії

Американці створили пристрій, який визна…
Фото: ЕРА

Про це повідомило видання Science Times, інформує Depo.ua з посиланням на ТСН.

"Останні дослідження, опубліковані в журналі Американської медичної асоціації, показують, що найбільш ранніми ознаками інфекції COVID-19 є підвищення температури, кашель і утруднене дихання", – сказав Джон Роджерс з Північно-Західного університету, який очолює групу розробників технологій для програмного виправлення.

Тому команда розробників створила м'який гнучкий пристрій, який чіпляють біля основи горла. Він має датчики, які можуть вимірювати частоту серцевих скорочень, кашель та інші чинники, пов'язані з COVID-19.

Якщо пристрій виявить будь-які симптоми, то повідомить про це персонал. Дані будуть відправлені на приватний сервер зі збереженням конфіденційності і використані для створення графічних зведень для медичних працівників.

Людям не потрібно відвідувати лікарню для попереднього скринінгу COVID-19. Вони можуть робити це вдома за допомогою м'якого пристрою-пластиру.

Понад 24 пацієнтів з COVID-19 в даний час використовують патч. Дослідники розробляють численні м'які пристрої у Чикаго, штат Іллінойс, і планують розширення, щоб задовольнити потреби спалаху.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила, що більше 35 тис. працівників охорони здоров'я були інфіковані. Більшість професійних ризиків, пов'язаних з передачею, включають "неоптимальне дотримання заходів з профілактики та контролю інфекцій" і "тривалий вплив в областях в медичних установах, де доглядали за великою кількістю пацієнтів з COVID-19".

На думку дослідників, софт-патч може надати можливість ввести відповідні запобіжні заходи і якомога швидше провести тестування.

"Раннє виявлення завжди краще, і наші пристрої надають важливі і унікальні можливості в цьому контексті",  – додали розробники.

Нагадаємо, дещо раніше вчені з'ясували, що коронавірус почав мігрувати континентами ще з минулого року.

Також науковці розповіли, як уникнути летальних випадків при захворюванні на коронавірус.

Читайте також: Життя поруч з COVID-19 та наукові перегони: Коли людство отримає вакцину від коронавірусу

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme