Адвокати себе вичерпали: Сестра Сенцова розповіла, від кого залежить звільнення режисера

Повернення Олега Сенцова з Росії в Українуу залежить лише від домовленостей політиків, юридичні моменти в його справі вичерпані
Depo.Життя
13 липня 2016 10:34
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" заявила сестра Сенцова Наталія Каплан, передає depo.ua.

За її словами, зараз ведуться переговори про повернення Сенцова до України.

 "Зараз це залежить не від адвокатів, а від політиків. Юридично ми практично себе вичерпали, і зараз йде робота саме політиків, все залежить від них", - зазначила вона.

Крім того Каплан розповіла, про емоційний стан Сенцова

"Зараз Олег перебуває в якійсь апатії, нічого не пише, ніяких сценаріїв, ніяких розповідей або романів. Літературну діяльність не веде. Телефонні дзвінки раз на місяць. Листи – це завжди лотерея. До Олега мало що доходить", - повідомила вона.

"Такі акції вважаю необхідними, щоб не забували, що є така людина Олег Сенцов, це дуже важливо, для нього це важливо. Він просить, щоб його не забували. Про цю акцію сам Олег ще не знає", - сказала сестра Сенцова.

Відзначимо, сьогодні Олегу Сенцову виповнюється 40 років. 

Нагадаємо, Північно-Кавказький окружний військовий суд у серпні засудив Олега Сенцова до 20 років колонії. Іншого українського громадського діяча Олександра Кольченка - до 10 років позбавлення волі. Обох звинувачували в терористичній діяльності. Ще двоє фігурантів цієї справи — Олексій Чирній і Геннадій Афанасьєв — отримали по сім років ув'язнення.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Росія, Сенцов