Адвокат: Чеченські лікарі дають Клиху підозрілі таблетки "від застуди"

Адвокат Марина Дубровіна, що представляє інтереси українця Станіслава Клиха, вимагає розкрити інформацію про препарати, які дають її підзахисному в СІЗО
Depo.Життя
14 березня 2016 16:32
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написала журналістка "Громадського" Ірина Ромалійска, передає depo.ua.

"Клиху дають якісь таблетки "від застуди", "бром для мужиків", і колють якісь уколи. Карпюку такі уколи і таблетки не дають", - цитує Ромалійская адвоката.

Після початку судового процесу Клих поводився неадекватно, "був буйним". Адвокати вважають, що у громадянина України розвинулося психічне захворювання, проте чеченські лікарі вирішили, що він симулює.

"Потім він несподівано став спокійним і байдужим", - розповіла Дубровіна.

Станислав Клых в последнее время был буйным. Адвокаты предполагают, что это психическое заболевание. Но чеченские врачи ...

Опубліковано Ириною Ромалийською 14 березень 2016 р.

Нагадаємо, на початку лютого лікарі однієї з клінік Грозного за підсумками експертизи визнали Клиха психічно здоровим. Співробітники суду "буйну поведінку на процесі" визнали спробою уникнути покарання.

Судовий процес над громадянами України Станіславом Клихом і Миколою Карпюком почався на Росії восени 2015 року. Їх звинувачують у вбивстві 30 російських військовослужбовців і замахи на 15 солдатів з 31 грудня 1994 року по 5 січня 1995 на час штурму Грозного. Слідчі стверджують, що Клих і Карпюк складалися в загоні "Вікінг".

Правозахисний центр "Меморіал" визнав Клиха і Карпюка політв'язнями. На думку правозахисників, в справі немає ніяких доказів того, що українці коли-небудь були в Чечні. 

Зазначимо, сьогодні стало відомо, що у російській республіці Чечні розгляд справи громадян України Миколи Карпюка і Станіслава Клиха перенесли на невизначений термін через хворобу судді. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя