60-річний Мел Гібсон заручився з 24-річною коханою

Актор вже облюбував для церемонії один з приватних пляжів на Балі
Depo.Життя
29 січня 2016 17:57
ФОТО: depo.ua

Як стверджують західні ЗМІ, 60-річний Мел Гібсон запропонував своії молодій подрузі Розалінді Росс стати його законною дружиною, і та відповіла згодою.
Про те, що актор дуже серйозно ставиться до свого роману з Розаліндою, всі зрозуміли, коли Мел почав з'являтися з Росс на офіційних заходах, наприклад, на недавній церемонії вручення "Золотих глобусів". Адже до цього, відтоді, як він розлучився з Оксаною Григор'євою, Гібсон ховав своїх подружок від сторонніх, про це повідомляє depo.ua з посиланням на "7 дней".

Наступним кроком у розвитку відносин Гібсона і його 24-річної коханої повинне стати весілля. Кажуть, Мел вже вподобав для церемонії один з приватних пляжів на Балі, де він і збирається обвінчатися з Росс, не привертаючи уваги папараці. Гібсон не збирається нікого запрошувати на своє одруження - він вважає, що сторонні можуть тільки перешкодити їм насолодитися важливою подією.

Мел і Розалінда зустрічаються з літа минулого року. Вони познайомилися, коли Росс була включена в команду, яка займалася зйомками його нової режисерської роботи - фільму "З міркувань совісті". Росс допомагала Гібсону працювати над сценарієм.

60-річний Мел Гібсон заручився з 24-річною коханою - фото 160-річний Мел Гібсон заручився з 24-річною коханою - фото 2

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя