5 фотографів, які поєднують непоєднуване

Фотохудожники, на роботи яких хочеться поглянути двічі, адже здається, що на них зображені сцени з паралельного всесвіту

Поєднувати непоєднуване може бути дійсно здорово. Це підтвердить кожен, хто пробував смажити на грилі кавун або фарбувати стіни в різні кольори в одній кімнаті і помічав, що вийшло круто. Так само і з фото: поєднавши два знімка в фотошопі, на виході можна побачити щось нове, а часом неймовірне або навіть таке, на що тисячі людей подивляться і скажуть: "Ух ти!"

1. Стівен МакМенамі

Стівен МакМенамі (Stephen McMennamy) - креативний директор рекламної компанії, але його хобі - фотографія. Причому не зовсім звичайна. Він може, наприклад, взяти знімки руки своєї дружини і ніг своєї дочки, поєднати їх і отримати несподівано цікавий результат.


Його проект Combophoto став дуже популярним в мережі, а починався він з суміщених пензлика і спагетті.


Свої сюжети Стівен продумує наперед, знімає матеріал, а потім поєднує фото. Виходить досить незвично. Наприклад, Бруклінський міст з висоти пташиного польоту видався йому схожим на гітарний гриф.


А ще Стівен завжди підозрював, що винахідник пассатижей надихнувся клешнями омара, коли придумував ідею нового інструменту.


І, до речі, клешні краба теж могли надихнути на нові винаходи.


2. Ден Крету

Якщо поєднати класичні твори мистецтва і елементи поп-культури, вийде новий шедевр.


Це на прикладі своїх робіт доводить румунський фотограф Ден Крету (Dan Cretu), який викладає в своєму інстаграмі знімки, що дуже точно описують нашу повсякденну дійсність з її божевіллям на лайках, ідеальних тілах і всюдисущими ГМО.


На багатьох з них зображені знаменитості, політики і релігійні діячі, на деяких зустрічаються герої мультиків і коміксів. Часто на них з'являються і античні статуї.


Іноді Ден підкреслює наші звички і спосіб життя.


А деякі його сюжети змушують задуматися про те, що чекає наш світ в майбутньому.


3. Ванесса Маккеон

Творча людина навіть звичайні речі може побачити в новому світлі. Ванесса Маккеон (Vanessa Mckeown) показує звичні всім предмети в незвичайній інтерпретації, і в її фотороботах народжується мистецтво.


Натхнення вона черпає з сучасної культури, а ще їй допомагає те, що вона давно працює у творчій сфері. Ванесса вибирає цікаві метафори і створює яскраві образи на їх основі. Наприклад, блукаючий розум.


Ванесса за свою кар'єру встигла попрацювати дизайнером, арт-директором і навіть режисером фільмів, і багато незвичайних предметів, створених нею, теж мають відношення до мистецтва. Ось так, наприклад, виглядає його небезпечна версія, коли тяга до малювання стає непереборною.


Придумані нею образи виходять яскравими, незвичайними і по-справжньому чіпляють, як ця дуже наочна лялькова палітра.


4. Христина де Кос-Естрада

Блогер і ілюстратор з іспанської Валенсії бачить прекрасне по-своєму.


У вільний час вона малює дивні портрети, а ще веде аккаунт в інстаграмі, де збирає красиві фотографії і колажі з них. На багатьох органічно поєднуються людина і природа, і виглядає це цікаво.


У робіт Христини є свій впізнаваний стиль, і в кожної ховається глибокий зміст. Наприклад, іноді ми дуже сильно приростаємо до свого дому. Причому настільки, що навіть піцу доводиться замовляти з доставкою.


Іноді ми відчуваємо тяжіння ні до тіла, а до думок і ідей іншої людини.


Але наші думки - це окремий світ. І він може сказати більше, ніж те, як ми виглядаємо або поводимося.


5. SelfMade

Це ціла команда креативних молодих хлопців, які займаються просуванням брендів і персональних сторінок в інстаграмі.


Є у них і свій аккаунт, де викладаються фотоколажі, на які хочеться подивитися двічі.


Багато з них мотивують на досягнення успіху.


Ну а деякі просто красиві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна