3 етапи боротьби з лінню

Спочатку лінь зв'язує вас по рукам і ногам, прикриваючись звичайним відпочинком, але поступово захоплює вас повністю

3 етапи боротьби з лінню…

Для найбільш успішної боротьби з лінню потрібно починати з малого, і робити все поетапно, ДеПо розповість як.

Перший етап боротьби з лінню: робочий простір

Для початку наведіть лад на робочому місці. Для того, щоб змусити себе хоч щось робити, потрібний вільний робочий простір. І він дійсно повинен бути робочим. Для початку можна просто прибрати зі столу всі непотрібні і недоречні предмети. Зібрати і скласти всі документи, покласти на місце книжки.

Дуже важливо, щоб навколо був лад, це позбавить вас від можливості зайвий раз відволікатися від роботи. І тоді, пізніше, не виникне якась стороння справа, яку ви все одно не збираєтеся доводити до кінця.

Варто звернути увагу і на себе. Одягніться в зручний і відповідний вам одяг, вмийтеся. Останнім часом поширена досить дивна картина: перший рефлекс, що впав з ліжка сонного тіла - це дотягнутися до кнопки включення комп'ютера. І лише біля монітору потихеньку починають відкриватися очі. Треба ж якось підключити Інтернет і ткнути мишкою на іконку аськи. А потім якось забувається, що є ванна кімната, душ і що люди зазвичай вранці снідають. Але коли ви все ж згадуєте, що потрібно щось поїсти, з подивом помічаєте, що вже взагалі можна і вечеряти.

Другий етап боротьби з лінню: згадаємо про час

Ви вже привели до ладу ваше робоче місце і себе, і зараз саме час подивитися на годинник. Погодьтеся, вам здавалося, що це все займе набагато більше часу. А насправді вийшло все відносно швидко.

Тепер наша з вами задача - правильно розпланувати і розрахувати свій час. Спочатку потрібно визначитися з цілями і завданнями на сьогоднішній день. Вам потрібно завтра здавати проект або підготуватися до важливої ​​конференції? Тоді це потрібно зробити в першу чергу. Про другорядні справи також не варто забувати. Якщо час розраховано і розплановано вірно, всі справи будуть зроблені вчасно. А часу для ліні просто не залишиться.

Третій етап боротьби з лінню, заключний

Після відпочинку займіть себе нескладною роботою для розігріву. Після завершення другого етапу цілком розумно вважати, що з трясовини ліні ми вже вибралися. Але ніщо не заважає нам потрапити туди знову.

Лінь починається, коли після відпочинку вам хочеться відпочити ще зовсім трішки. Таку ситуацію легко усунути невеликим зусиллям волі, змусивши себе зробити якусь нескладну роботу. За основні справи поки не варто братися, так як вам це швидко набридне. І тоді ви вирішите, що краще все ж піти відпочити ще трохи.

Часто лінь починається зі збитого режиму сну. Зазвичай таке трапляється в кінці трудового тижня в п'ятницю-суботу. Пам'ятаючи про те, що завтра не потрібно рано вставати, велика спокуса посидіти годин до 4 ночі в Інтернеті або подовше подивитися ДВД. Крім всього цього, лінь дуже часто починається з поганого настрою у суботу вранці. Його дуже легко зняти контрастним душем з подальшим походом в магазин за чимось смачненьким.

Але найулюбленіші дверцята ліні - безлад у всьому. У планах, в часі, в квартирі, коли ви не знаєте, за що взятися. Дуже багато часу йде на те, щоб посидіти і подумати про це. І в підсумку виходить, що практично нічого так і не робиться. Найкращим рішенням у цьому випадку буде приблизне планування наступного дня і прагнення зберегти хоч якийсь, але порядок у всьому.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme