106 онкохворих дітей отримали персоналізовані подарунки від співробітників Takeda в Україні (ПРЕС-РЕЛІЗ)

У січні 2019 року біофармацевтична компанія Takeda в Україні провела соціальну акцію до Старого Нового року для дітей з онкогематологічних відділень столичного "ОХМАТДИТу" — 106 дітей отримали подарунки від співробітників компанії

"Загадай бажання янголу" — саме така назва акції, де кожна дитина, що під час новорічних та різдвяних свят перебувала на лікуванні в онкогематологічних відділеннях "ОХМАТДИТу", отримала сюрприз від співробітника компанії Takeda.

Колектив компанії власноруч виготовив паперових янголят. Потім ці янголи, вже з іменами та віком дітлахів, прикрасили ялинку в офісі компанії. Так, кожен співробітник або гість Takeda міг обрати свого паперового янгола та підготувати подарунок-сюрприз для певної дитини. Таким чином, цей подарунок (іграшка, гра тощо) підготований конкретним співробітником для конкретної дитини.

Діти з онкогематологічних відділень "ОХМАТДИТу" (загальна гематологія, інтенсивна хіміотерапія, трансплантація кісткового мозку, гемостаз, денний стаціонар) отримали свої подарунки від співробітників компанії Takeda в Україні до свята Старого Нового року.

"Кожні хлопчик та дівчинка чекають на турботу, любов та підтримку, а особливо ті, які мають важкі захворювання. Завдяки акції "Загадай бажання янголу" вже другий рік поспіль нашим співробітникам вдається стати персональними янголами та подарувати радість кожній дитині з онкогематологічних відділень лікарні, а це аж 106 дітлахів",— наголошує Кокі Сато, директор Takeda в Україні.

"Реакція дітей на подарунки та, власне, їх очікування — це те, що неможливо купити за гроші. Коли співробітники Takeda привезли подарунки, ті, хто був в змозі, вийшли з палат та чекали, коли ж з'явиться саме їх сюрприз, — говорить Анастасія Меркотян, лікар-психолог Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги "ОХМАТДИТу", — Для дітей, чиї будні складаються із крапельниць, курсів хіміотерапії, стін лікарень, це не просто приємно, це дійсно необхідно. Я мала змогу особисто бачити очі дітей, коли вони отримували та розпаковували подарунки. І я щиро рада, що хоча б на деякий час, але вони посміхались. Хоча б на деякий час вони думали не про свою хворобу, а про те, що ж знаходиться всередині яскравої коробки".

Щиро дякуємо адміністрації та завідувачам онкогематологічних відділень Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" за допомогу у проведенні акції "Загадай бажання янголу" та за можливість створити свято для маленьких пацієнтів.

Це вже вдруге Takeda в Україні реалізовує дану акцію. Для порівняння, минулого року на лікуванні в онкогематологічних відділеннях медичного закладу перебувало 75 онкохворих дітей, які і отримали свої омріяні подарунки від співробітників компанії.

Про Takeda

  • Takeda — глобальна біофармацевтична науково-дослідницька компанія-лідер зі штаб-квартирою в Японії, яка прагне покращувати стан здоров'я та якість життя пацієнтів, використовуючи інновації в галузі медицини.
  • Співробітники Takeda у близько 80 країнах докладають зусиль для покращення якості життя пацієнтів у всьому світі.
  • Історія компанії Takeda налічує більш ніж 235 років.
  • Ключові терапевтичні напрями Takeda: онкологія, гастроентерологія, неврологія та рідкісні захворювання. Takeda також зосереджує свою увагу на розробці та дослідженні препаратів у напрямах "вакцини" та "терапія дериватами плазми крові".
  • Використовуючи інновації у галузі медицини, Takeda прагне покращити здоров'я та якість життя людей у всьому світі.

Більш детальну інформацію про Takeda можна знайти на сайті www.takeda.com.

Про Takeda в Україні

  • ТОВ "Такеда Україна" є офіційним представником відомої на весь світ глобальної фармацевтичної компанії Takeda Pharmaceutical Company Limited.
  • Головний офіс "Такеда Україна" розташований у місті Київ.
  • "Такеда Україна" фокусує свої зусилля на лікуванні онкологічних, гастроентерологічних, неврологічних та рідкісних захворювань.
  • "Такеда Україна" два роки поспіль (2017 та 2018) була сертифікована як "Найкращий роботодавець" міжнародною незалежною організацією Top Employers Institute у Нідерландах. В 2014 році компанія увійшла до ТОП-3 найкращих роботодавців України за результатами дослідження міжнародної консалтингової компанії Aon Hewitt.
  • "Такеда Україна" — "Компанія року" у високоціновому сегменті за версією щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі "Панацея 2017". Компанія має нагороди за найкращі у своєму класі препарати, досягнення у менеджменті та корпоративну соціальну відповідальність.

Більш детальну інформацію про "Такеда Україна" можна знайти на сайті www.takeda.ua.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна