10 лабіринтів, які дадуть фору київському ландшафтному диву

На околицях Києва створили величезний ландшафтний лабіринт, але чи є він найбільшим у світі?
Depo.Життя
19 липня 2016 22:00
ФОТО: depo.ua
Лабіринт "Кукулабія" у Києві
Лабіринт "Кукулабія" у Києві

Днями у Києві на основі кукурудзяного поля створили ландшафтний лабіринт "Кукулабія" із зображенням національного герба і написом «Єдина країна». Як зазначають творці дива, площа лабіринту рекордно велика - 40 тисяч кв. м.

Агропарк "Кукулабія" знаходиться недалеко від аеропорту "Київ", тому український герб добре видно всім пасажирам літаків, приземляються і вилітають з "Жулян". Працюватиме лабіринт до 2 жовтня. 

Все пізнається в порівнянні. Для того, щоб зрозуміти, наскільки масштабну ланшафтну конструкцію створили у Києві, ми вирішили згадати найбільші подібні лабіринти у світі.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 1

Плантація Dole

Розташована на гавайському острові Оаху й офіційно вважається найдовшим лабіринтом у світі.Розтягнувшись на 5 кілометрів із більш ніж одинадцятьма тисячами видів місцевих рослин, компанія Dole не тільки створила величезний лабіринт на землі, але і розмістила його онлайн версію на своєму сайті, де ви можете випробувати себе в віртуальному проходженні лабіринту.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 2

Reignac-sur-Indre

Названий найбільшим лабіринтом з рослин у світі, вічно мінливий лабіринт в Reignac-sur-Indre, Франція, влітку розквітає в блискуче поле соняшників, а на зиму, коли урожай зібрано, засівається заново, щоб навесні воскреснути в новому вигляді. У 1996-му році, дебютному для лабіринту, понад 85 тисяч відвідувачів зробили спробу пройти через головоломку площею в 40 тисяч квадратних метрів.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 3

Ферма пригод Cherry Crest

Лабіринт з кукурудзяного поля Cherry Crest настільки складний, що два "Господарі Лабіринту" постійно чергують на своїх постах, щоб допомогти заблукалим туристам в проходженні головоломки і пошуку дороги через 4 кілометри стежок, мостів і звивистих поворотів лабіринту.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 4

Snakes 'n Ladders

Один заповзятливий дизайнер, Майкл Блії, творчо підійшов до оформлення звичайного лабіринту, побудувавши найбільшу в світі гру Snakes 'n Ladders, яка розташувалася на майданчику площею 25 тисяч квадратних метрів (це 10-й і найбільший лабіринт з усіх раніше створених дизайнером). Триметрові живоплоти обіцяють учасникам гри, що проходження буде дуже складним.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 5

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 6

Мегалабіринт Davis

Мегалабіринт Davis Farmland унікальний тим, що з року в рік повністю змінюється. Хай то корона короля, динозавр або міські силуети, відвідувачі ніколи не здогадаються, що вони будуть досліджувати наступного разу.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 7

Longleat

Класичну красу лабіринту Longleat у Великобританії створила жива огорожа з 16 тисяч тисових дерев, розстелених на 6 тисячах квадратних метрів з протяжністю доріжок більше трьох кілометрів. Дерев'яні містки, побудовані всередині масивної головоломки, відкривають незвичайну особливість: Longleat стає тривимірним лабіринтом.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 8

Ashcombe

Знаменитий лабіринт Ashcombe найстаріший в Австралії, і там є багато чого досліджувати разом зі складним лабіринтом. У сусідньому саду знаходиться лабіринт із троянд, у доповненні до традиційного з живоплоту, який еволюціонував в останні 30 років свого розвитку.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 9

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 10

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 11

Замок Richardson

Ферма Richardson в Іллінойсі має безліч великих кукурудзяних лабіринтів. Щорічно лабіринти змінюються. Від їх виду надзвичайно захоплює дух.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 12

Hampton Court Maze

Найстаріший лабіринт з живоплоту розташований в Англії і називається Hampton Court. Можливо, він не надто великий, але дивовижний, враховуючи, що створений він був в 1689 році і описаний в романах і віршах. Сотні тисяч людей відвідують цей лабіринт, створений за часів правління Вільгельма III, принца Оранського.

Лабіринт "Кукулабія" у Києві - фото 13

The Imprint

Лабіринт Imprint ("відбиток") має свою оригінальну містичну історію: нога, яка нібито залишила відбиток-лабіринт на землі, належала колоссу або мінотавра. Створений в 1975-му році в Глочестері, лабіринт Imprint приймає тисячі відвідувачів щороку.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя