"Вождь" "третього майдану" Коханівський пояснив, чому ОУНівці громили російські банки

Російські банки у центрі Києва закидали камінням, щоб влада почула вимоги активістів
Depo.Життя
23 лютого 2016 23:21
ФОТО: depo.ua

Про це заявив командир батальону ОУН Микола Коханівський, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Він повідомив, що про акцію було оголошено за тиждень. "Оголосили, що ми підемо до АП з вимогою звільнити всіх політичних в’язнів, за списком комітету визволення політв’язнів і вже зранку я оголосив про те, що ми звісно підемо до АП", - розказав Коханівський.

Крім того, він наголосив, що необхідно біло провести масштабну акцію, щоб вимоги були почуті та назвав "ворогів української нації", серед яких назвав російські банки та Ріната Ахметова.

"Ми передали звернення і пішли до офісу Ріната Ахметова, закидали його камінням. Зайшли до офісу "Альфа-банку", так само погромили його і зайшли до офісу "Сбербанку Росії" і закидали його камінням", - розповів він. Після цього акцію було закінчено, а вимоги припинити діяльність російського бізнесу та звільнення політв’язнів було озвучено.

Нагадаємо, у Києві протестувальники закидали камінням будівлю "Сбербанку Росії". Також активісти закидали камінням та увірвалися до відділення "Альфа-банку". До цьогопротестувальники закидали камінням і петардами офісу бізнесмена Ріната Ахметова. Поліція за фактами погрому відкрила три кримінальних провадження за статтею "Хуліганство".

Одним з організаторів протестів на Майдані 20 лютого був розшукуваний радикальний націоналіст, командир добровольчого батальйону "ОУН" Микола Коханівський. Він закликав активістів висловити недовіру діючому керівництву держави.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада