"В клятій одиночці було легше": Афанасьєв відверто розповів про труднощі на свободі

Колишній в'язень Росії Геннадій Афанасьєв визнав, що займатися громадською діяльність йому зараз досить непросто
Depo.Життя
26 серпня 2016 08:22
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я на волі понад два місяці, і весь цей період видався неймовірно важким. Звалилося стільки роботи, стільки клопоту, стільки звичайних домашніх справ, які необхідно вирішувати... А ще більше справ, які стосуються інших. Щоб усвідомити те, що відбувається на моїй Батьківщині, доводиться сидіти цілими ночами вдаючись в стрічки новин. Все це звичайно чистої води волонтерство, так і грубо кажучи я нікого не представляю, і є таким же, як і Ви всі. Іноді навіть гадаєш що в тій клятій одиночці було легше..." – пише Афанасьєв.

"Постійно запитують, що я роблю заради звільнення полонених, а я відповідаю: роблю все, що в моїх силах. Все, що роблю, це все, що я можу робити. Черговий раз віддаю своє життя не на себе, а на інших. Бо розумію, що усе те пекло, яке я пережив, сьогодні переживають вони зараз. Як же можна думати про себе? Це життя настільки дивне, і вважаю, що якщо Бог дав мені свободу, я не маю права її витрачати на себе, тільки на інших. Це виснажує фізично, але ще більше морально. Буквально гаснуть очі, але треба працювати", - пише колишній політв'язень.

"На цьому шляху зустрічається дуже багато бруду, яке буквально ллється зі всіх боків. Але в серці "пливе кача" і все тут... Я мрію повернутися додому в Крим. Мій рідний Крим захоплений цими паскудами. Я прагну помсти для них... цієї справедливої помсти, того, чого вони заслуговують. Щоб всі зрадники дізналися те, що дізнався я в їх полоні... але це буде діями на зразок тієї нечисті, яка пре на мою Батьківщину...Треба бути дипломатичним...

Прошу Вас про одне, прошу тих, кому не байдужа моя думка. Не залишайтеся осторонь. Просто робіть хоч що-небудь, переступаючи через зону вашого комфорту, тоді, даю Вам слово, ви отримаєте свободу", - написав Афанасьєв.

"В клятій одиночці було легше": Афанасьєв відверто розповів про труднощі на свободі - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя