"Це абсолютне свавілля": Сестра Сенцова жорстко відповіла Росії на невидачу брата

Двоюрідна сестра політв'язня Олега Сенцова Наталія Каплан підтвердила інформацію про те, що у нього один паспорт - український
Depo.Життя
21 жовтня 2016 14:26
ФОТО: depo.ua

Так вона прокоментувала відмову Росії в екстрадиції Сенцова на підставі того, що за версією Мін'юсту Росії, він – російський громадянин, пише Depo.ua з посиланням на "15 минут".

"Маячня повна! Це абсолютне свавілля Росії. Ніякого російського громадянства у Олега немає. У людини один-єдиний паспорт, і він український", – заявила Каплан.

За її словами, проблеми з громадянством у Сенцова виникли відразу. "Коли Олег був у СІЗО, його поставили перед фактом: Крим наш, і всі, хто живе на його території, теж наш. На цей рахунок Олег в суді заявив: "Я не кріпак, щоб мене передавали разом із землею". Але його передали разом із землею. При цьому людина ніколи не відмовлялася від українського громадянства, ніколи не писала заяви про прийом його в російське громадянство", – сказала сестра політв'язня.

На її думку, фабрикацією документів, "які підтверджують російське громадянство" Сенцова, займався слідчий ФСБ. "Ніхто не визнає його громадянином Росії, крім ФСБ. Що найцікавіше – його громадянство примудрився встановити слідчий ФСБ! Де це бачено, щоб слідчий ФСБ видавав довідку про громадянство?", – зазначила Каплан.

Нагадаємо, сьогодні Міністерство юстиції Росії відмовило Україні в передачі Україні кінорежисера та політв'язня Олега Сенцова на підставі того, що він начебто має російський паспорт і є громадянином Росії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя