"Російський куратор" розкрив подробиці знайомства з Красновим

Комісар пропутінського молодіжного руху "Наші" Костянтин Голоскоков, якого в СБУ називають кадровим співробітником ГРУ та куратором Станіслава Краснова, розповів, що знайомий з керівником громадського корпусу "Азов-Крим" Станіславом Красновим
Depo.Життя
4 березня 2016 15:23
ФОТО: depo.ua

Голосковов  розповів журналістам ТСН, що впізнає свій голос на аудіозаписах, оприлюднених СБУ, передає depo.ua

"Я впізнаю свій голос, це записи з 2013, 2014 років, але я говорив з різними людьми. Голос мій, схожий", - каже Голоскоков. Однак він заперечує, що є співробітником російських спецслужб і навіть пожартував, що тепер піде за зарплатнею.

"Там весело, написано, що я співробітник ГРУ. Я не зрозумів чому ГРУ, а не наприклад ФСБ. Я ніколи не був співробітником жодної російської спецслужби. Мене це насмішило, здивувало. Піду за зарплатою, адже виходить, що я там три роки працюю, а я ж не знав", - сказав чоловік.

Що стосується своїх зв'язків із керівником "Азова", якому СБУ закидає тероризм і співпрацю з російськими спецслужбами, Голоскоков заявив, що справді з Красновим знайомий, але мав розмову лише один раз і особисту, а не телефоном.

"Я бачив його на прес-конференції у 2013 році один раз. Ми спілкувалися після, це була зовсім інша історія, ще за Януковича. З того часу більше контактів у нас не було", - заявив Голоскоков.

Нагадаємо, що  СБУ затримала Краснова у ніч на 28 лютого. Його підозрюють у незаконному зберіганні зброї, співпраці з російськими спецслужбами і "зливі"  росіянам списків "Азова"

Вчора СБУ оприлюднила аудіозаписи розмов Краснова з начебто його куратором з ГРУ Генштабу Росії Костянтином Голоскоковим.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя