"Ніхто крім них": Чому ми в захваті від ДШВ України

2 серпня в Україні відзначався День Високомобі́льних десантних військ ЗСУ. Їхній девіз - "Ніхто крім нас". Зараз свято перенесли на осінь, але люди все одно святкують влітку

Журналісти depo.ua зробили добірку світлин про ВДВ, передивившись які неможна не закохатися в українську десантуру.

Високомобільні десантні війська Збройних сил України це окремий рід військ, призначений для вертикального охоплення противника та дій в його тилу, до складу якого входять повітряно-десантні та аеромобільні частини Збройних сил України.

Вони призначені для виконання бойових завдань, які неможливо виконати іншими силами та засобами збройної боротьби у тактичному та оперативному тилу ворога. Тому і девіз "Ніхто крім нас".

Високомобільні десантні війська ЗС України створені після проголошення незалежності України на базовій основі повітряно-десантних військ СРСР, які дислокувалися на її території на момент розпаду країни. З'єднання та частини входили до складу Збройних Сил України поступово, в період з 1 січня 1992 року до початку літа 1993 року.

27 липня 2012 було підписано розпорядження про присвоєння аеромобільним військам ЗС України назви "Високомобільні десантні війська", таким чином було відновлено радянську абревіатуру "ВДВ", яку знають навіть ті, хто не служив у війську.

Наразі в Україні ВДВ представлені 5 бригадами: 25-та окрема повітряно-десантна бригада, 79-та окрема аеромобільна бригада, 80-та окрема десантно-штурмова бригада, 95-та окрема аеромобільна бригада, крім цього - 102-й окремий склад зберігання повітрянодесантної техніки та майна, 135-й окремий батальйон забезпечення та 199-й навчальний центр ВДВ.

П'ять цікавих фактів про українських десантників:

Десантники особливо страшні і небезпечні, коли в них закінчується зброя та набої

Діти десантників самі собі змінюють підгузки за 45 секунд.

Десантник не питає скільки сил у ворога, він питає де ті п..си дислокуються.

Десантник б'є свого супротивника один раз, другий - це знущання над трупом

Якщо у десантника не вистачить сил перемогти, то завжди вистачить сил не скоритися!

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна