"Гоблін" Аксьонов кличе у Крим терористів з Донбасу

Бойовики проросійських терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР", які отримали важкі поранення, зможуть пройти оздоровлення та курси реабілітації в санаторіях в анексованому Росією Криму
Depo.Життя
20 травня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов після зустрічі з активом "Союзу добровольців Донбасу", в якій також взяв участь помічник президента Росії Владислав Сурков, передає depo.ua з посиланням на "Новости Крыма".

"Я максимально як громадянин буду сприяти тому, щоб "ополченці" з Донбасу проходили реабілітацію в кримських здравницях. Це заслужені люди. Мова йде не про бюджетні програми, а про те, що є меценати, бізнесмени, які готові надати конкретне сприяння в частині оздоровленн , реабілітації людям, які отримали важкі поранення. У цій частині я готовий посприяти", - заявив Аксьонов.

Глава окупаційної адміністрації також нагородив кримським орденом "За вірність обов'язку" Владислава Суркова, одного з лідерів бойовиків, голову "Союзу добровольців Донбасу" Олександра Бородая та деяких інших.

У свою чергу Бородай вручив Аксьонову і одному з кримських бойовиків Ігорю Безлеру, який воював на Донбасі, нагрудний знак "Доброволець Донбасу".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя