В Нацвідборі Євробачення братимуть участь доньки "віце-прем'єрки" з Криму

Дочки "віце-прем'єра" окупаційного уряду Криму Лариси Опанасюк сподіваються представляти Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2019"

Анна і Марія Опанасюк народилися і провели дитинство в Криму, але давно живуть на материковій частині України, передає Depo.ua з посиланням на "Радио Свобода".

Зазначається, що вони виступали на Евромайдані і декларують проукраїнську позицію, хоча мало не знялися в рекламі з Охлобистіним.

Анна і Марія Опанасюк народилися в 1988 році в Сімферополі в родині юристів, які згодом зайняли високі посади в кримській владі. Мати, як вже зазначено, є віце-прем'єром в окупаційному "уряді" Сергія Аксьонова.

Батько співачок Олександр Опанасюк - відомий в Криму суддя. У 2014 Олександр Опанасюк перейшов на службу Росії і був призначений суддею так званого "Верховного суду Криму". В 2016 вийшов на пенсію.

В Україні подружжя Опанасюк є фігурантами кримінальних проваджень про держзраді і бази "Миротворець". Але обидва недоступні органам слідства, тому що живуть в окупованому Криму.

Їхні дочки-близнюки здобували освіту спочатку в Харкові, а потім у Києві. Зараз дівчата живуть і будують кар'єру в столиці.

У 2011 і 2013 роках дует "Анна-Марія" виступав для кримського уряду, функціонерів Партії регіонів та місцевих бізнесменів на акції "Успіх року". Але в 2013-2014 роках співачки підтримали Революцію гідності і співали зі сцени на Майдані для її учасників.

Влітку 2014 року Ганну і Марія мало не знялися в рекламі російського бренду одягу та аксесуарів BAON, обличчям якого є російський актор Іван Охлобистін, який підтримує бойовиків на Донбасі.

У ЗМІ спалахнув скандал, який учасниці групи назвали "інформаційною війною". Вони пояснили, що погодилися зніматися в російській рекламі, тому що їх "зачепив сам меседж кампанії" Російський бренд і дует з України. Доведемо всім, що ми робимо кроки назустріч один одному ". При цьому дівчата запевнили, що не відмовляються від своєї громадянської позиції і підтримують Україну.

В підсумку Анна і Марія Опанасюк відмовилися від рекламної фотосесії з Охлобистіним, тому що він з'явився на сцені в футболці з написом "ДНР" і з автоматом в руках. Кримчанки сказали, що для них це неприйнятно.

Концерти в Криму Анна і Марія не дають, але регулярно бувають в Криму у рідних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна