ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кувалдін вибачився за "гноблення" Constantine на Нацвідборі

Лідер гурту The ВЙО Мирослав Кувалдін публічно перепросив за свою поведінку на Нацвідборі 10-го лютого, свою надто емоційну реакцію на малу кількість балів від журі (колектив отримав їх лише два) артист назвав невдалою спробою пожартувати

Depo.
12 лютого 2018 13:22
ФОТО: depo.ua

Він написав про це у своєму Facebook, передає Depo.ua.

"Друзі, дуже переживаю та хочу вибачитсь за свою ганебну реакцію на національному відборі Євробачення", - почав Мирослав.

Під час оголошення результатів голосування Кувалдін "фукав", а потім запропонував комусь із членів журі наспівати пісню Constantine, яка сподобалася їм аж на 7 балів. І Джамала це виконала.

Та як підкреслив у своєму дописі Мирослав, його реакція не мала відношення до членів журі та конкурсантів, які "всі молодці".

"Пробачте, нічого особистого (думав це буде весело, а вийшло, що нахамив)", - написав він.

Зазначимо, версії про веселий жарт дещо суперечить вираз обличчя артиста під час інциденту (це можна помітити з 13:37). Складається враження, що насправді 43-річний Мирослав мало не плаче.

Як пояснив Кувалдін, особисто він виявився не готовим до низької оцінки.

"Це мої особисті проблеми) Сьогодні ж піду до психолога пробалакувати це все. І ще раз ВИБАЧТЕ", - зазначив він, подякувавши за підтримку глядачам та слухачам.

Нагадаємо, VILNA, LAUD та The Erised вийшли у фінал Нацвідбору Євробачення, натомість The ВЙО отримали лише по 1 балу від глядачів та суддів.

Більше новин про пісенний конкурс Євробачення читайте на Євробачення.Depo.ua