У Зеленського кажуть, що він чекає Порошенка на стадіоні 19 квітня

Як раніше у Зеленського стверджують, що дебати між їхнім кандидатом та Петром Порошенком мають відбутись 19 квітня о 19:00 на НСК "Олімпійський"
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Інтерфакс-Україна". 

Зокрема, за даними спікера штабу Зеленського Дмитра Разумкова, кандидат у президенти Володимир Зеленський чекає чинного президента Петра Порошенка на передвиборні дебати 19 лютого на НСК "Олімпійський" о 19:00.

"Було озвучено, що ми чекаємо Петра Олексійовича (Порошенка - ІФ) 19 квітня о 19:00 на "Олімпійському". Будемо сподіватися, що у нього все-таки знайдеться можливість туди прийти. Якщо ні, то нам здається, що просто Петро Олексійович хоче реально піти від цих дебатів. Те, що там сьогодні не буде Зеленського, було відомо заздалегідь. І це було чомусь бажання Порошенка туди сьогодні прийти. Він виконав те, що він хотів. Але дебати сьогодні не повинні були проходити", - сказав він.

Разумков зазначив, що мова йшла про те, щоб проводити дебати саме на стадіоні, щоб громадяни України могли не тільки дивитися і слухати дебати по телевізору, але й бути присутнім на них.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна