Влада

Україна буде доводити в ООН, що касетні боєприпаси застосовують тільки бойовики

Українська сторона готова довести в Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй, що заборонені касетні боєприпаси в зоні антитерористичної операції (АТО) використовувалися лише незаконними збройними формуваннями, які мають підтримку з боку Російської Федерації

22 жовтня 2014, 19:19

Про це повідомив спікер Постійного представництва України при ООН Єгор Пивоваров, передає «Укрінформ».

«Україна повинна відреагувати на стурбованість Організації Об'єднаних Націй щодо закидів стосовно використання заборонених видів озброєння. У нас мета - переконати членів Ради Безпеки, що Україна дотримується всіх міжнародних зобов'язань і ні в якому разі не застосовує заборонені міжнародними угодами види озброєння», - сказав дипломат.

За його словами, українська сторона «готова представити переконливі матеріали на доказ того, що заборонені снаряди були випущені саме терористами».

Пивоваров прогнозує, що російська делегація під час виступів в Радбезі ООН, швидше за все, буде посилатися на доповідь Human Rights Watch стосовно України.

Як повідомляв ДеПо, Міжнародна організація Human Rights в новому звіті звинуватила українську владу у використанні касетних боєприпасів при обстрілі Донецька на початку жовтня. У штабі антитерористичної операції (АТО) спростували використання касетних бомб українськими військовими. В РНБО також упевнені, що Human Rights піддалася на багаточисленні провокації бойовиків.

Loading...
Loading...