Влада

Суд над Мосійчуком відклали до 28 грудня

Печерський районний суд переніс розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу нардепу від "Радикальної партії" Ігорю Мосійчуку на 28 грудня

08 грудня 2015, 13:30

Як повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу нардепа, захисники Мосійчука надали суду довідку із інституту ім. Шалімова про стан його здоров'я.

"Ігор Мосійчук потребує подальшого проходження стаціонарного лікування, підготовки до операції і її проведення. Відповідно до закінчення лікування Ігор Мосійчук не може бути присутнім в суді. У зв'язку з цим захист просив перенести судове засідання", - повідомили у прес-службі.

Проте представники прокуратури також подали суду довідку з інституту ім. Шалімова, в якій головний лікар відмовляється розголошувати діагноз Мосійчука та надавати ГПУ інформацію, посилаючись на лікарську таємницю.

"Прокурор Наливайко бідкався, що головний лікар Жулай не бажає допомагати обвинуваченню, і просив суддю зобов'язати медиків співпрацювати з ГПУ. Проте суддя Москаленко прийняла рішення зробити власний запит до інституту ім. Шалімова і не змушувати лікарів до співпраці з генпрокуратурою. Заслухавши думку сторін, суд ухвалив клопотання захисту про перенесення судового засідання на 12:00, 28 грудня", - зазначили у Мосійчука.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

 

Loading...
Loading...