Суд над Мосійчуком відклали до 28 грудня

Печерський районний суд переніс розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу нардепу від "Радикальної партії" Ігорю Мосійчуку на 28 грудня
Depo.Влада
8 грудня 2015 13:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу нардепа, захисники Мосійчука надали суду довідку із інституту ім. Шалімова про стан його здоров'я.

"Ігор Мосійчук потребує подальшого проходження стаціонарного лікування, підготовки до операції і її проведення. Відповідно до закінчення лікування Ігор Мосійчук не може бути присутнім в суді. У зв'язку з цим захист просив перенести судове засідання", - повідомили у прес-службі.

Проте представники прокуратури також подали суду довідку з інституту ім. Шалімова, в якій головний лікар відмовляється розголошувати діагноз Мосійчука та надавати ГПУ інформацію, посилаючись на лікарську таємницю.

"Прокурор Наливайко бідкався, що головний лікар Жулай не бажає допомагати обвинуваченню, і просив суддю зобов'язати медиків співпрацювати з ГПУ. Проте суддя Москаленко прийняла рішення зробити власний запит до інституту ім. Шалімова і не змушувати лікарів до співпраці з генпрокуратурою. Заслухавши думку сторін, суд ухвалив клопотання захисту про перенесення судового засідання на 12:00, 28 грудня", - зазначили у Мосійчука.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

 

Мітки: суд, мосійчук