Полторак анонсував зустріч з міністром оборони Туреччини

Найближчим часом відбудеться зустріч міністрів оборони України та Туреччини

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив міністр оборони України Степан Полторак,  передає depo.ua.

"Декілька годин тому мав честь бути присутнім на зустрічі президента України Петра Порошенка із Прем`єр-міністром Туреччини паном Ахметом Давутоглу, який перебуває із офіційним візитом в Україні. Прем’єр-міністр Туреччини відзначив стратегічний характер партнерства між нашими країнами та зауважив на необхідності тісної взаємодії між Україною та Туреччиною на міжнародній арені", - розповів Полторак.

Він зазначив, що обговоренню нових проектів у сфері оборонного співробітництва буде присвячена запланована зустріч міністрів оборони двох країн, яка відбудеться найближчим часом.

Декілька годин тому мав честь бути присутнім на зустрічі Президента України Петра Порошенка із Прем`єр-міністром Туреччи...

Опубліковано Степаном Полтораком 15 лютого 2016 р.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко провів зустріч з прем’єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу в рамках візиту глави турецького уряду в Україну. 

Під час зустрічі, як повідомляли у прес-службі українського президента, прем’єр-міністр Туреччини наголосив на стратегічному характері партнерства між нашими країнами, назвав Україну "стратегічним союзником" та відзначив тісну взаємодію між двома кранами на міжнародній арені.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...