Опитування: 20% українців хочуть позбутися Донбасу

Радник президента Олег Медведєв повідомив, що близько 20% українців бажають позбутися Донбасу

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці" у відповідь на ініціативу прем'єра Яценюка про референдум щодо змін до Конституції, передає depo.ua.

"Ура-патріотизм і войовничий запал "до переможного кінця" легше демонструвати з парламенту з головним із депутатських імунітетів - імунітетом від мобілізації ... відновлення боїв на Донбасі з ризиком його переходу в набагато масштабніше військове зіткнення з РA є лише одним з двох можливих наслідків небезпечного депутатського піару. Інший варіант - це глибоке і безповоротне замороження конфлікту. Але в обох випадках ми втрачаємо окуповані райони назавжди. Близько 20%, згідно з опитуваннями, вважають, що нам краще позбутися Донбасу", - написав Медведєв.

Він зазначив, що саме на цю групу орієнтуються "Самопоміч", "Батьківщина" і "Народний фронт".

"Може, саме на цю групу орієнтуються "Самопоміч", "Батьківщина", а, тепер, здається, і "Народний фронт", - написав радник Порошенка.

Нагадаємо, глава уряду Арсеній Яценюк у неділю, 24 січня, заявив, що виступає за проведення референдуму щодо змін до Конституції України

Сьогодні голова фракції БПП Юрій Луценко виступив з жорсткою критикою на адресу прем'єр-міністра України за його заяви щодо винесення на референдум питання змін до Конституції. 

Зазначимо, 20 січня нардепи вирішили пригальмувати процес прийняття поправок до Конституції.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...