Луценко допустив повернення "орла" Захарченка в МВС

Генпрокурор Юрій Луценко допускає повернення до Міністерства внутрішніх справ колишнього заступника голови Національної поліції Василя Паскала

Про це Луценко сказав в інтерв'ю "112 каналу", передає depo.ua.

"Паскал дійсно є одним з кращих працівників. У нас є домовленість про можливість його залучення до слідства. Не дивлячись на те, що він зараз звільнений з МВС, думаю, що цей випадок може дати підстави для виключення із загальних правил і повернути його до роботи", - заявив Луценко, відповідаючи на питання про залучення Паскала до розслідування вбивства Павла Шеремета.

"Також у понеділок я хочу заслухати двох кращих слідчих по важким резонансним вбивствам, які залишилися в ГПУ, і разом, ймовірно, з Паскалем вони приступлять до роботи в складі спільної слідчої оперативної групи", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, Департамент карного розшуку МВС, яким керував Паскал, звинувачують у переслідуванні євромайданівцев, в тому числі Ігоря Луценка і Юрія Вербицького. Самому Паскалу також приписують загрози притягнути до кримінальної відповідальності активістів Майдану, коли він був заступником міністра Віталія Захарченка.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...