Влада

Аваков і Петренко хочуть відкоригувати закон Савченко

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр юстиції Павло Петренко подали пропозиції по коригуванню "закону Надії Савченко" щодо поширення на рецидивістів

30 червня 2016, 15:05

Про це Аваков заявив на брифінгу, передає depo.ua.

"Дійсно, криміногенна ситуація з тяжкими та особливо тяжкими злочинами мала сплеск. В тому числі, що ці люди (достроково звільнені за законом Савченко – ред.) скоїли рецидив. Значна частина з них провела на свободі не більше 2 тижнів", – зауважив він.
"Таким чином ми приблизно півтора місяці разом з міністром юстиції обговорювали цю ситуацію та внесли пропозицію парламенту про те, щоб відкоригувати законопроект щодо рецидивістів та людей, які скоїли важкі злочини", – сказав Аваков.

Нагадаємо, за законом авторства народного депутата Надії Савченко з українських тюрем вже звільнені 866 осіб, засуджених за умисне вбивство.

Загалом "законом Савченко" скористалися шість тисяч злочинців.

 5 листопада 2015 року був ініційований та переданий на розгляд до Верховної Ради України законопроект № 3413, яким передбачено зарахування терміну попереднього ув'язнення (наприклад, в СІЗО) в термін відбування покарання в співвідношення один до двох. Після ухвалення Радою Президент Петро Порошенко підписав його 22 грудня 2015 року.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Loading...
Loading...