Аваков і Петренко хочуть відкоригувати закон Савченко

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр юстиції Павло Петренко подали пропозиції по коригуванню "закону Надії Савченко" щодо поширення на рецидивістів
Depo.Влада
30 червня 2016 15:05
ФОТО: depo.ua

Про це Аваков заявив на брифінгу, передає depo.ua.

"Дійсно, криміногенна ситуація з тяжкими та особливо тяжкими злочинами мала сплеск. В тому числі, що ці люди (достроково звільнені за законом Савченко – ред.) скоїли рецидив. Значна частина з них провела на свободі не більше 2 тижнів", – зауважив він.
"Таким чином ми приблизно півтора місяці разом з міністром юстиції обговорювали цю ситуацію та внесли пропозицію парламенту про те, щоб відкоригувати законопроект щодо рецидивістів та людей, які скоїли важкі злочини", – сказав Аваков.

Нагадаємо, за законом авторства народного депутата Надії Савченко з українських тюрем вже звільнені 866 осіб, засуджених за умисне вбивство.

Загалом "законом Савченко" скористалися шість тисяч злочинців.

 5 листопада 2015 року був ініційований та переданий на розгляд до Верховної Ради України законопроект № 3413, яким передбачено зарахування терміну попереднього ув'язнення (наприклад, в СІЗО) в термін відбування покарання в співвідношення один до двох. Після ухвалення Радою Президент Петро Порошенко підписав його 22 грудня 2015 року.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада