Влада

"Вовк" Залдостанов викликав на дуель за землю Новинського "народного мера" Севастополя

Лідер "Нічних вовків" викликав на дуель колишнього народного мера Севастополя, а нині спікера Законодавчих зборів міста Олексія Чалого. Приводом стало питання власності на землю, яку байкерам видала окупаційна влада

25 травня 2015, 06:29

"Вовк" Залдостанов викликав на дуель за землю Новинського "народного мера" Севастополя

Йдеться про ділянку біля гори Гасфорта, яка розпорядженням від 12 травня мала дістатися байкерам за мінімальну плату - 0,1% від вартості в 1,4 млрд рублів, передає depo.ua з посиланням на "Коммерсант".

Питання було винесене на засідання Законодавчих зборів Севастополя, де Чалий запропонував винести виділення землі на громадське обговорення і вказав, що йдеться про унікальний природний об'єкт, до того ж з природоохоронною зоною.

Депутати рекомендували владі Севастополя анулювати призупинений договір від 12 травня і розробити концепцію розвитку території в районі гори Гасфорта, включаючи містобудівну та природоохоронну документацію, та забезпечити проведення по ним публічних слухань.

У відповідь байкери 23 травня під'їхали до будівлі міського парламенту, викликали Чалого, а Залдостанов запропонував спікеру "дуель на будь-якій інформаційній площадці", щоб дати відповідь на "його брехню і некомпетенцію". Чалий до байкерів не вийшов, а в його оточенні пояснили, що "Нічні вовки" приїхали до Законодавчих зборів в його вихідний день.

Нагадаємо, спірна земля перебуває в довгостроковій оренді у підприємства Балаклавське рудоуправління ім. Горького, яке входить до "Смарт-холдинг" бізнесмена Вадима Новинського.

 

 

Loading...