"Вовк" Залдостанов викликав на дуель за землю Новинського "народного мера" Севастополя

Лідер "Нічних вовків" викликав на дуель колишнього народного мера Севастополя, а нині спікера Законодавчих зборів міста Олексія Чалого. Приводом стало питання власності на землю, яку байкерам видала окупаційна влада
Depo.Влада
25 травня 2015 06:29
ФОТО: depo.ua
"Вовк" Залдостанов викликав на дуель за землю Новинського "народного мера" Севастополя
"Вовк" Залдостанов викликав на дуель за землю Новинського "народного мера" Севастополя

Йдеться про ділянку біля гори Гасфорта, яка розпорядженням від 12 травня мала дістатися байкерам за мінімальну плату - 0,1% від вартості в 1,4 млрд рублів, передає depo.ua з посиланням на "Коммерсант".

Питання було винесене на засідання Законодавчих зборів Севастополя, де Чалий запропонував винести виділення землі на громадське обговорення і вказав, що йдеться про унікальний природний об'єкт, до того ж з природоохоронною зоною.

Депутати рекомендували владі Севастополя анулювати призупинений договір від 12 травня і розробити концепцію розвитку території в районі гори Гасфорта, включаючи містобудівну та природоохоронну документацію, та забезпечити проведення по ним публічних слухань.

У відповідь байкери 23 травня під'їхали до будівлі міського парламенту, викликали Чалого, а Залдостанов запропонував спікеру "дуель на будь-якій інформаційній площадці", щоб дати відповідь на "його брехню і некомпетенцію". Чалий до байкерів не вийшов, а в його оточенні пояснили, що "Нічні вовки" приїхали до Законодавчих зборів в його вихідний день.

Нагадаємо, спірна земля перебуває в довгостроковій оренді у підприємства Балаклавське рудоуправління ім. Горького, яке входить до "Смарт-холдинг" бізнесмена Вадима Новинського.