Влада

«Міністр правди» зізнався, що буде користуватися грошима меценатів

Міністр інформполітики заявляє, що його міністерство буде розміщутися на території вже існуючих міністерств, і не буде орендувати машини для співробітників

03 грудня 2014, 17:43

«Міністр правди» зізнався, що буде користуватися грошима меценатів

фото: Униан

Про це Юрій Стець заявив під час круглого столу, присвяченого проекту положення про ще неіснуюче міністерство, передає ДеПо з посиланням на «Українську Правду».

«Що стосується фінансування міністерства. З держбюджету буде фінансуватися винятково соціальна реклама чи існування продакшну, або можливого залучення фрілансерів, або інших структур. Ні водіїв, ні автомобілів, ні оренди приміщення у цього міністерства не буде», - пообіцяв Стець.

За словами міністра, його відомство займе кілька кімнат вже існуючих міністерств.

«У цього міністерства бюджет буде в 10 разів менше, ніж в існуючих», - додав він.

Стець також зазначив, що має намір використовувати фінансування меценатів.

«В мене є досвід функціонування управління інформаційної безпеки Нацгвардії, на яке витрачалися кошти меценатів, грантових структур, неурядових організацій, в тому числі партнерів наших з Європи. Я буду цим досвідом користуватися», - сказав він.

Як повідомляв ДеПо, вчора ввечері Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету Міністрів України. Зокрема, міністром інформаційної політики став Юрій Стець - близький соратник Петра Порошенка. Пізніше стало відомо, що Міністерство інформаційної політики має намір розробити державні стандарти для телевиробництва, реєстрації ЗМІ та затвердження стандартів для професій у сфері медіа.

Loading...
Loading...