«Міністр правди» зізнався, що буде користуватися грошима меценатів

Міністр інформполітики заявляє, що його міністерство буде розміщутися на території вже існуючих міністерств, і не буде орендувати машини для співробітників
Depo.Влада
3 грудня 2014 17:43
ФОТО: depo.ua
«Міністр правди» зізнався, що буде користуватися грошима меценатів
«Міністр правди» зізнався, що буде користуватися грошима меценатів

Про це Юрій Стець заявив під час круглого столу, присвяченого проекту положення про ще неіснуюче міністерство, передає ДеПо з посиланням на «Українську Правду».

«Що стосується фінансування міністерства. З держбюджету буде фінансуватися винятково соціальна реклама чи існування продакшну, або можливого залучення фрілансерів, або інших структур. Ні водіїв, ні автомобілів, ні оренди приміщення у цього міністерства не буде», - пообіцяв Стець.

За словами міністра, його відомство займе кілька кімнат вже існуючих міністерств.

«У цього міністерства бюджет буде в 10 разів менше, ніж в існуючих», - додав він.

Стець також зазначив, що має намір використовувати фінансування меценатів.

«В мене є досвід функціонування управління інформаційної безпеки Нацгвардії, на яке витрачалися кошти меценатів, грантових структур, неурядових організацій, в тому числі партнерів наших з Європи. Я буду цим досвідом користуватися», - сказав він.

Як повідомляв ДеПо, вчора ввечері Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету Міністрів України. Зокрема, міністром інформаційної політики став Юрій Стець - близький соратник Петра Порошенка. Пізніше стало відомо, що Міністерство інформаційної політики має намір розробити державні стандарти для телевиробництва, реєстрації ЗМІ та затвердження стандартів для професій у сфері медіа.