Гроші

Українцям підвищили тарифи на холодну воду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила постанову про підвищення тарифів на холодну воду

16 червня 2016, 15:38

Українцям підвищили тарифи на холодну воду

Голова Нацкомісії Дмитро Вовк зазначив, що основними причинами підвищення тарифів назвав зростання ціни на електроенергію та підвищення заробітної плати працівникам підприємств, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Суми конкретних ставок тарифів різнитимуться в кожному окремому випадку і залежатимуть від зростання цін на енергоносії, зокрема електроенергію, в структурі тарифів, від розміру заробітної плати, інвестиційних програм тощо.

Нагадаємо, за даними НКРЕКП, близько 35-55% у структурі тарифу на холодну воду становить електроенергія. У зв’язку з цим підвищення тарифу на холодне водопостачання може становити від 5 до 50%.

При цьому, ранішу у Київводоканалі заявляли, що у Києві здорожчання холодної води відбудеться з 1 серпня та складе 30 відсотків. Зокрема, столичні тарифи пропонується підвищити з 8,68 до 12-ти грн за кубометр для приватних будинків з централізованим водопостачанням і водовідведенням та з 10,24 до 13,43 для багатоповерхівок.

Крім того, нещодавно НКРЕКП ухвалила рішення про підвищення тарифів на централізоване постачання гарячої води для потреб населення до 63-78 гривень за кубометр.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Loading...