Світовий банк дає Україні 0 млн, відзначаючи вражаючий прогрес

Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про виділення Україні кредиту в 0 млн для допомоги фінансовому сектору країни

Про це повідомляє "Новое Время" з посиланням на прес-службу банку, передає depo.ua.

"Повернути стабільність і економічне зростання Україні можна тільки в тому разі, якщо країна продовжуватиме рухатися шляхом реформ", - заявив директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан.

За його словами, кредит допоможе цій меті, підтримуючи низку заходів зі стабілізації фінансового сектора країни і оздоровлення банківського сектору.

Він зазначив, що українська влада здійснила вражаючі кроки з реформування економіки, і у Світовому банку спостерігають перші ознаки стабілізації.

Але через серйозність проблем Фан закликає уряд України до прискорення реформ.

Надання цієї позики є частиною широкого пакету фінансової підтримки України з боку Світового банку, яка передбачає виділення протягом 2015 року коштів у розмірі до млрд. У травні 2014 року в рамках цієї програми Україна вже отримала DPL-1 в розмірі 0 млн.

Раніше повідомлялося, що Рада директорів Світового банку схвалила надання Україні кредиту у сумі 4,73 млн на впровадження проекту Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей. Також Україна отримала 8 млн на фінансування проекту розвитку магістральних електромереж.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua