АЗС почали притримувати бензин

Сьогодні в Києві низка автозаправних станцій обмежила продаж популярної марки бензину «А-95», пропонуючи автомобілістам або дизпаливо, або преміальний бензин марки «А-98»
АЗС почали притримувати бензин
АЗС почали притримувати бензин

На думку директора Консалтингової групи «А-95» Сергія Куюна, причина цього в тому, що АЗС невигідно сьогодні продавати бензин у роздробі, тому що завтра його ціна буде вищою.

«Зараз такий період, коли всі розуміють, що ціни будуть рости й далі. Наприклад, в опті сьогодні ніхто не вийшов, бо їм немає сенсу продавати сьогодні за однією ціною, якщо завтра вже буде інша», - сказав він depo.ua.

«Багато хто свою пропозицію знімає до з'ясування обставин і стабілізації курсу долара. Їм немає сенсу продавати сьогодні по 19 грн/л, якщо вони розуміють, що через тиждень цей же бензин буде коштувати в роздробі 23 грн/л. І за 19 грн через тиждень вони не зможуть закупити літр палива», - пояснює Куюн.

За словами експерта паливного ринку, продавцям палива сьогодні вигідніше втратити клієнта, який виїде заправлятися на іншу АЗС, ніж свідомо піти на збитки, продаючи бензин за низькою ціною.

Loading...
Loading...