АЗС почали притримувати бензин

Сьогодні в Києві низка автозаправних станцій обмежила продаж популярної марки бензину «А-95», пропонуючи автомобілістам або дизпаливо, або преміальний бензин марки «А-98»
Depo.Гроші
9 лютого 2015 18:23
ФОТО: depo.ua
АЗС почали притримувати бензин
АЗС почали притримувати бензин

На думку директора Консалтингової групи «А-95» Сергія Куюна, причина цього в тому, що АЗС невигідно сьогодні продавати бензин у роздробі, тому що завтра його ціна буде вищою.

«Зараз такий період, коли всі розуміють, що ціни будуть рости й далі. Наприклад, в опті сьогодні ніхто не вийшов, бо їм немає сенсу продавати сьогодні за однією ціною, якщо завтра вже буде інша», - сказав він depo.ua.

«Багато хто свою пропозицію знімає до з'ясування обставин і стабілізації курсу долара. Їм немає сенсу продавати сьогодні по 19 грн/л, якщо вони розуміють, що через тиждень цей же бензин буде коштувати в роздробі 23 грн/л. І за 19 грн через тиждень вони не зможуть закупити літр палива», - пояснює Куюн.

За словами експерта паливного ринку, продавцям палива сьогодні вигідніше втратити клієнта, який виїде заправлятися на іншу АЗС, ніж свідомо піти на збитки, продаючи бензин за низькою ціною.