Гроші

Зміни пенсійного законодавства торкнуться 700 тис. пенсіонерів

Зміни, внесені в законодавство про пенсійне забезпечення, торкнуться тільки 700 тис. осіб

13 березня 2015, 17:02

Зміни пенсійного законодавства торкнуться 700 тис. пенсіонерів

фото: УНИАН

Про це заявив голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, передає «Укрінформ».

«Якщо говорити про законодавчі зміни, то вони стосуватимуться в більшій мірі 700 тис. осіб. При тому, що у нас всього пенсіонерів, які отримують пенсію в Україні, майже 12,5 млн. Тобто більшість ці законодавчі зміни не стосуються. Вони продовжують отримувати свої пенсії, які їм призначені згідно із законодавством відповідно до плану і графіків», - сказав Зарудний.

За його словами, з 700 тис. осіб, яких торкнуться законодавчі новації, 650 тис. - Це звичайні пенсіонери, «а решта - близько 11 тисяч, які працюють і мають пенсію по спецзакону. 27 тисяч - люди, які мають право на пільгову пенсію».

Зарудний нагадав, що законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про пенсійне забезпечення» з 1 квітня вводиться низка норм, які стосуватимуться спецпенсіонерів, які працюють на посадах, що дають право на спецпенсію, і які повинні вибирати між роботою і пенсією.

Крім того, пенсія працюючих пенсіонерів зменшиться на 15%.

Зміни до законодавства передбачають поетапне підвищення для жінок загального стажу роботи, необхідного для виходу на пенсію на пільгових умовах.

Як повідомляв depo.ua, зазначений закон прийнятий Верховною Радою 2 березня і підписаний президентом України Петром Порошенком 10 березня.

Loading...
Loading...