Життя

Шепелєв розповів, як Фріске повідомила йому про вагітність

Відомий телеведучий Дмитро Шепелєв поділився зворушливою історією з особистого життя зі співачкою Жанною Фріске

15 серпня 2016, 13:15

Шепелєв розповів, як Фріске повідомила йому про вагітність

Про це він написав на сторінках сайту graziamagazine.ru, передає depo.ua.

Спочатку Шепелєв згадав про своє перше кохання у дитячому садочку.

"Моя перша любов була найвищою дівчинкою в групі дитячого саду. З найдовшими ногами в білих гольфах і яскравими бантами розміром з голову. Нас багато пов'язувало: по-перше, ми жили по сусідству, а по-друге, нас однаково нудило від чаю з молоком, який давали на полуденок. Через це нас завжди садили разом і ставили в пару: якщо стане погано, то відразу двом - зручно. Перший раз ми поцілувалися під час тихої години", - пише ведучий.

Згодом Дмитро розповів про своє перше підліткове кохання.

"Мені вісімнадцять. Я не на жарт закоханий. Гарячі визнання, любовні листи, поцілунки допізна і після бігом в метро - встигнути на останній поїзд додому. Перше знайомство з батьками і прохання провести вихідні разом. Наївна і палка пора. Шкільний випускний, світанок, шампанське.

- Про що ти мрієш?

- Про весілля. Про сім'ю. Про дітей. А ти?

А я про це зовсім не мріяв. Мені хотілося машину з відкидним верхом і контракт з Першим каналом. Ну не міг же я зізнатися в цьому тоді. Через сім років після першої зустрічі ми розлучилися. Я поїхав міняти міста і країни, а її мрія збулася. На щастя для нас обох, з іншим", - відверто пише телеведучий.

Нарешті Шепелєв згадує про померлу співачку Жанну Фріске, яка народила йому сина Платона.

"Мені тридцять. Я завжди вважав, що дитина повинна з'явитися вчасно, коли двоє людей цього хочуть, без жодних умов і застережень: хочуть і крапка. Власне, я і зараз так вважаю. Діти, будинок, сім'я - все це здавалося мені чимось з іншого, чужого, не мого життя. Зустрівши її несподівано для себе я усвідомив: я не боюся, а навпаки, буду радий, якщо з цієї, саме цією жінкою у нас народиться дитина. Світлим і теплим недільним ранком, який буває тільки в самому початку вересня, вона розбудила мене і грайливо, допитливо подивилася в очі.

- Що трапилося?

- ... (Мовчить і посміхається)

- Так?

- Так! - прошепотіла вона, - Так-так-так! - І розсміялася.

- Дуже добре, - пробурмотів я і, прикинувшись сонним, перекинувся на інший бік, щоб посмішити її", - поділився особистим Шепелєв.

Нагадаємо, батьки загиблої Жанни Фріске збираються оскаржити односторонню опіку, щоб мати змогу побачити онука Платона.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Loading...
Loading...