Шепелєв розповів, як Фріске повідомила йому про вагітність

Відомий телеведучий Дмитро Шепелєв поділився зворушливою історією з особистого життя зі співачкою Жанною Фріске
Depo.Життя
15 серпня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua
Шепелєв розповів, як Фріске повідомила йому про вагітність
Шепелєв розповів, як Фріске повідомила йому про вагітність

Про це він написав на сторінках сайту graziamagazine.ru, передає depo.ua.

Спочатку Шепелєв згадав про своє перше кохання у дитячому садочку.

"Моя перша любов була найвищою дівчинкою в групі дитячого саду. З найдовшими ногами в білих гольфах і яскравими бантами розміром з голову. Нас багато пов'язувало: по-перше, ми жили по сусідству, а по-друге, нас однаково нудило від чаю з молоком, який давали на полуденок. Через це нас завжди садили разом і ставили в пару: якщо стане погано, то відразу двом - зручно. Перший раз ми поцілувалися під час тихої години", - пише ведучий.

Згодом Дмитро розповів про своє перше підліткове кохання.

"Мені вісімнадцять. Я не на жарт закоханий. Гарячі визнання, любовні листи, поцілунки допізна і після бігом в метро - встигнути на останній поїзд додому. Перше знайомство з батьками і прохання провести вихідні разом. Наївна і палка пора. Шкільний випускний, світанок, шампанське.

- Про що ти мрієш?

- Про весілля. Про сім'ю. Про дітей. А ти?

А я про це зовсім не мріяв. Мені хотілося машину з відкидним верхом і контракт з Першим каналом. Ну не міг же я зізнатися в цьому тоді. Через сім років після першої зустрічі ми розлучилися. Я поїхав міняти міста і країни, а її мрія збулася. На щастя для нас обох, з іншим", - відверто пише телеведучий.

Нарешті Шепелєв згадує про померлу співачку Жанну Фріске, яка народила йому сина Платона.

"Мені тридцять. Я завжди вважав, що дитина повинна з'явитися вчасно, коли двоє людей цього хочуть, без жодних умов і застережень: хочуть і крапка. Власне, я і зараз так вважаю. Діти, будинок, сім'я - все це здавалося мені чимось з іншого, чужого, не мого життя. Зустрівши її несподівано для себе я усвідомив: я не боюся, а навпаки, буду радий, якщо з цієї, саме цією жінкою у нас народиться дитина. Світлим і теплим недільним ранком, який буває тільки в самому початку вересня, вона розбудила мене і грайливо, допитливо подивилася в очі.

- Що трапилося?

- ... (Мовчить і посміхається)

- Так?

- Так! - прошепотіла вона, - Так-так-так! - І розсміялася.

- Дуже добре, - пробурмотів я і, прикинувшись сонним, перекинувся на інший бік, щоб посмішити її", - поділився особистим Шепелєв.

Нагадаємо, батьки загиблої Жанни Фріске збираються оскаржити односторонню опіку, щоб мати змогу побачити онука Платона.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя