Samsung попросить власників смартфонів Galaxy Note 7 не користуватися ними

Samsung Electronics Co. попросила всіх власників смартфонів Galaxy Note 7 відключити їх і припинити користуватися цими пристроями

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву компанії, передає Depo.ua.

Вона також попросила своїх партнерів призупинити продаж і обмін цих смартфонів на час розслідування випадків їх самозаймання.

Нагадаємо, 10 жовтня стало відомо, що Samsung Electronics Co. призупинила виробництво Galaxy Note 7.

Продажі цього телефону почалися в Південній Кореї 19 серпня, але вже в жовтні компанія-виробник заявила про відкликання 2,5 мільйона смартфонів цієї моделі по всьому світу через інформацію про те, що деякі пристрої загоралися під час зарядки.

В середині вересня влада США офіційно відкликала модель смартфона Galaxy Note 7 після скарг користувачів на те, що телефон може вибухнути при зарядці акумулятора. Американська Комісія з безпеки споживчих товарів закликала користувачів "негайно припинити користуватися девайсом і вимкнути його".

На початку вересня Samsung призупинила продажу Galaxy Note 7: компанія отримала 92 скарги на те, що батарея телефону перегрівається. Пізніше з'ясувалося, що батарея пристрою вибухала при зарядці через помилки під час виробництва.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Loading...
Loading...