Samsung попросить власників смартфонів Galaxy Note 7 не користуватися ними

Samsung Electronics Co. попросила всіх власників смартфонів Galaxy Note 7 відключити їх і припинити користуватися цими пристроями
Depo.Життя
11 жовтня 2016 05:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву компанії, передає Depo.ua.

Вона також попросила своїх партнерів призупинити продаж і обмін цих смартфонів на час розслідування випадків їх самозаймання.

Нагадаємо, 10 жовтня стало відомо, що Samsung Electronics Co. призупинила виробництво Galaxy Note 7.

Продажі цього телефону почалися в Південній Кореї 19 серпня, але вже в жовтні компанія-виробник заявила про відкликання 2,5 мільйона смартфонів цієї моделі по всьому світу через інформацію про те, що деякі пристрої загоралися під час зарядки.

В середині вересня влада США офіційно відкликала модель смартфона Galaxy Note 7 після скарг користувачів на те, що телефон може вибухнути при зарядці акумулятора. Американська Комісія з безпеки споживчих товарів закликала користувачів "негайно припинити користуватися девайсом і вимкнути його".

На початку вересня Samsung призупинила продажу Galaxy Note 7: компанія отримала 92 скарги на те, що батарея телефону перегрівається. Пізніше з'ясувалося, що батарея пристрою вибухала при зарядці через помилки під час виробництва.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя