ЗМІ: За замахом на колаборанта Царьова стоїть СБУ

Замах на колишнього народного депутата Олега Царьова, який стався в анексованому Криму, був спецоперацією Служби безпеки України. Стан Царьова — критичний

Журналіст відділу новин
ЗМІ: За замахом на колаборанта Царьова с…
Олег Царьов

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на джерело в СБУ, передає Depo.ua.

За словами нашого співрозмовника, лікарі борються за життя Царьова, але "є великий шанс, що він відправиться на концерт Кобзона".

Джерело в спецслужбі заявило нам, що Царьов є "абсолютно законною цілю" і давно "був у списку зрадників, які мають відповісти за свої злочини".

Деталі спецоперації співрозмовник не став розголошувати, але зазначив, що в Царьова влучили двома пострілами з вогнепальної зброї. 

Раніше російські пропагандисти заявляли, що на Царьова невідомі вчинили напад в окупованій Ялті, що в Криму. В рф зазначали, що зараз український ексдепутат перебуває в реанімації, його стан "дуже важкий".

У Telegram-каналі Царьова згодом з'явилася інформація, що близько опівночі на території санаторію, де він мешкає, у нього двічі стріляли. На момент прибуття карети швидкої допомоги Царьов був непритомний, з великою крововтратою.

Нагадаємо, Царьов був народним депутатом чотирьох скликань, востаннє обирався від "Партії регіонів" (з 2012 до 2014 року). У травні 2014-го балотувався у президенти, але пізніше зняв свою кандидатуру. Після початку війни в Україні 2014 року підтримав росію та втік із країни.

Царьов неодноразово поширював пропаганду, що суперечила інтересам держави, депутатом якої він працював. У травні 2022 року його заочно засудили до 12 років в’язниці. Справа стосувалася публічних закликів до змін територіальної цілісності України та насильницької зміни конституційного ладу, вчинених із використанням ЗМІ.

Торік у жовтні українські правоохоронці скерували до суду ще один обвинувальний акт проти Царьова. Він разом з іншими фігурантами у лютому 2022 року незаконно перетнув державний кордон України в супроводі російських військових. Підозрювані приїхали до села Катюжанка Вишгородського району Київської області, яке на той час перебувало під окупацією збройних сил рф.

У захопленому селі ексрегіонали та представниця бойовиків активно записували інтерв'ю для російських медіа, у яких називали українську владу "нацистами", маніпулювали інформацією та виправдовували вторгнення.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme