Війна на Донбасі: Якою була ООС під час Новорічно-Різдвяних свят (КАРТА)

Почався новий рік у зоні проведення Операції Об'єднаних сил, і почався з втрат серед українських воїнів

Фото – Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Depo.ua продовжує відстежувати ситуацію навколо війни на Донбасі. Сьогодні ми традиційно проаналізуємо ситуацію з бойовими діями по всій лінії фронту упродовж Новорічно-Різдв'яних свят.

Отож, з півночі на південь, ситуація в зоні ООС виглядала наступним чином:

Луганщина

У понеділок, 31 грудня, противник здійснив обстріл з мінометів 120-мм поблизу селища Новотошківське. Також, з мінометів калібру 82-мм і гранатометів різних систем, окупанти обстріляли українських військових в районі селища Кримське.

У вівторок, 1 січня, збройні формування Російської Федерації та їхні найманці здійснили обстріл з БМП-1, гранатометів різних систем та стрілецької зброї позицій українських військових поблизу населеного пункту Новотошківське і хутору Вільний.

В середу, 2 січня, збройні формування Російської Федерації та їх найманці здійснили обстріл позицій українських військових з гранатометів різних систем та стрілецької зброї поблизу хутора Вільний і населеного пункту Станиця Луганська.

У четвер, 3 січня, противник двічі обстріляв позиції українських військових з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу хутора Вільний.

У п'ятницю, 4 січня, ворог обстріляв позиції Об'єднаних сил з гранатометів різних систем та стрілецької зброї поблизу хутора Вільний.

В суботу, 5 січня, даних про обстріли не надходило.

В неділю, 6 січня, противник обстріляв позиції українських військових з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів поблизу хутора Вільний.

У понеділок, 7 січня, опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу хутора Вільний.

Світлодарська дуга / Горлівка

У понеділок, 31 грудня, даних про обстріли не надходило.

У вівторок, 1 січня, даних про обстріли не надходило.

В середу, 2 січня, даних про обстріли не надходило.

У четвер, 3 січня, збройні формування Російської Федерації та їх найманці здійснили обстріл позицій українських військових в районі населеного пункту Зайцеве з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

У п'ятницю, 4 січня, даних про обстріли не надходило.

В суботу, 5 січня, даних про обстріли не надходило.

В неділю, 6 січня, даних про обстріли не надходило.

У понеділок, 7 січня, позиції Об'єднаних сил були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї в районі селища Луганське.

Донецьк / Авдіївка

У понеділок, 31 грудня, путінські найманці здійснили обстріл позицій українських військових поблизу населеного пункту Мар'їнка з мінометів калібру 82-мм.

У вівторок, 1 січня, даних про обстріли не надходило.

В середу, 2 січня, збройні формування Російської Федерації та їхні найманці здійснили обстріл позицій Об'єднаних сил з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу населених пунктів Піски і Опитне. Окрім цього, в районі селища Піски зафіксовано роботу ворожого снайпера.

У четвер, 3 січня, даних про обстріли не надходило.

У п'ятницю, 4 січня, даних про обстріли не надходило.

В суботу, 5 січня, противник обстріляв позиції українських військових з гранатометів різних систем та стрілецької зброї поблизу міста Авдіївка.

В неділю, 6 січня, поблизу населених пунктів Новомихайлівка, Мар'їнка, Красногорівка збройні формування Російської Федерації та їхні найманці здійснили обстріл позицій Об'єднаних сил з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

У понеділок, 7 січня, опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу селища Березове.

Приазов'я

У понеділок, 31 грудня, даних про обстріли не надходило.

У вівторок, 1 січня, противник здійснив обстріл мінометів калібру 82-мм поблизу селища Гнутове.

В середу, 2 січня, даних про обстріли не надходило.

У четвер, 3 січня, даних про обстріли не надходило.

У п'ятницю, 4 січня, збройні формування Російської Федерації та їхні найманці двічі здійснили обстріл позицій Об'єднаних сил з великокаліберних кулеметів поблизу селища Водяне.

В суботу, 5 січня, збройні формування Російської Федерації та їхні найманці здійснили обстріл позицій Об'єднаних сил з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів поблизу селищ Лебединське, Павлопіль і Водяне.

В неділю, 6 січня, ворог здійснив обстріл позицій Об'єднаних сил з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу селища Гнутове.

У понеділок, 7 січня, опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу населеного пункту Павлопіль.

В цілому ж за Новорічно-Різдв'яні свята ворог здійснив 32 обстріли, внаслідок яких один український воїн загинув і шестеро зазнали поранень. У бойовиків за цей же період часу втрати значно серйозніші: 12 вбитими і 17 пораненими.

Дата

Кількість обстрілів

Кількість вбитих бійців ЗСУ

Кількість поранених бійців ЗСУ

Кількість вбитих терористів

Кількість поранених терористів

31.12.2018

4

0

2

2

3

01.01.2019

3

1

2

1

4

02.01.2019

5

0

0

1

3

03.01.2019

3

0

1

0

2

04.01.2019

3

0

0

2

1

05.01.2019

4

0

0

1

1

06.01.2019

5

0

0

1

1

07.01.2019

5

0

1

4

2

Всього

32

1

6

12

17

Таким чином можна констатувати, шо під час святкових вихідних оголошений напередодні Нового року "режим тиші" так-сяк дотримувався. Принаймні, про це свідчить статистика. Адже протягом минулого року подекуди за один вікенд назбирувалось більше обстрілів з їх страшними наслідками, аніж тут за цілий тиждень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна